Kinai meta iššūkį vokiečių milžinei „Volkswagen“: į Europą atkeliauja įspūdingas „VW ID.4“ konkurentas

Kinai meta iššūkį vokiečių milžinei „Volkswagen“: į Europą atkeliauja įspūdingas „VW ID.4“ konkurentas

Britų automobilių gamintojas MG, kuris dabar priklauso Kinijos bendrovei „SAIC Motor“ neseniai pradėjo naujojo „Marvel R“ elektrinio kompaktiško visureigio pardavimus Europos rinkoje, o naujojo produkto kaina siekia maždaug 39 990 eurus.

Standartinės komplektacijos „Marvel R“ yra kiek brangesnis už tiesioginį konkurentą – „Volkswagen ID.4 Pure“, kuris Vokietijoje kainuoja nuo 37 415 eurų, tačiau naujasis MG elektromobilis turi didesnę, 70 kilovatvalandžių, bateriją. Palyginimui, bazinis VW produkto modelis turi 52 kWh talpos akumuliatorių.

MG atstovų teigimu, nuo šio mėnesio, „Marvel R“ modelis bus parduodamas visoje Europoje, tačiau tik tose šalyse kur vairo pozicija yra kairėje pusėje.. MG iš karto nepasiūlys dešinvairio modelio savo didžiausiai Europoje šalies rinkai - Jungtinei Karalystei, bet ateityje kompanija galėtų tai padaryti. Tokią informaciją pateikė „MG Europe“ generalinis direktorius Mattas Lei, kalbėdamas su „Automotive News Europe“ portalo atstovais.

Brangiausias „Marvel R“ modelis komplektuojamas su visų varančių ratų pavara ir trečiuoju elektros varikliu, kurio bendra galia yra 284 AG. Standartinis, dviejų variklių galiniais ratais varomas, modelis vienu įkrovimu gali įveikti iki 402 km, skaičiuojant pagal WLTP klasifikaciją.

SAIC kompanijai priklausantis prekinis ženklas taip pat atnaujino savo geriausiai parduodamą modelį - mažą elektrinį visureigį „ZS“. Gamintojasa į modelio atnaujinimų sąrašą įtraukė pertvarkytas groteles ir ilgesnį atstumą įveikiančią versiją su 70 kWh baterija, kuri vienu įkrovimu gali nuvažiuoti iki 440 kilometrų.

Naujojo SAIC kompanijos modelio vienu įkrovimu įveikiamas atstumas artėja prie savo elektromobilių segmento lyderio - 484 km nuotolį įveikiančio modelio, „Hyundai Kona“, kuris turi 64 kWh baterijų paketą. MG sakė, kad tolimiausią atstumą įveikiančio modelio kaina prasidės nuo 34 990 eurų, neatsižvelgiant į valstybių taikomas subsidijas elektromobilių įsigijimui. Palyginimui, „Hyundai Kona“ vokiečiams parduodama nuo 41 850 eurų.

Standartinis naujasis MG modelis pasitinka mus su dar vienu atnaujinimu – kompanija padidino elektromobilio akumuliatoriaus dydį nuo 44,5 kWh iki 51 kWh, o WLTP duomenimis pateikiamas maksimalus nuvažiuojamas automobilio atstumas – 320 km. Atnaujintas MG bus parduodamas kontinentinės Europos ir JK salonuose nuo šių metų lapkričio mėn.

Pirmąjį 2022 metų ketvirtį MG taip pat pristatys kompaktišką elektrinį universalą – „MG5“, kuris debiutuos Europos rinkoje. Apytikslė automobilio kaina turėtų būti mažesnė nei 30 000 eurų. Naujasis „MG5“ bus kiek patobulinta savo pirmtako versija, kuri jau dabar parduodama Jungtinėje Karalystėje. Gamintojas taip pat atnaujino modelio išvaizdą ir prie elektromobilio patobulinimų sąrašo pridėjo dvi - 61,1 kWh ir 51 kWh - akumuliatorių versijas.

MG vadovo M.Lei teigimu, kompanija siekia, kad jos parduoti modeliai būtų pristatyti klientams per tris mėnesius, o tai suteiktų Kinijos kompanijai nemažą pranašumą prieš konkurentus, kuriuos labiau paveikė pasaulinio lustų trūkumo problema.

„Kinija turi pranašumą gamybos srityje ir SAIC daro viską, kad padėtų mums tiekti transporto priemones vartotojams čia, Europoje“, - sakė MG generalinis direktorius.

Remiantis „JATO Dynamics“ duomenimis, per pirmuosius aštuonis mėnesius kinų valdomos bendrovės pardavimai Europoje išaugo net 279 proc. - iki 13 033 parduotų automobilių. Šiuo metu kompanija turi 300 pardavėjų, kurie rūpinasi MG elektromobilių pardavimais visoje Europoje. Negana to, bendrovė siekia, jog iki metų pabaigos šis skaičius perkoptų ir 400 ribą.

13 komentarų

S6s

Negaliu pakęst loptopo vietoj normalios panelės. Neužteko kvailams telefonų prifarširuot dabar į mašinas ekranų prikiš. Įdomu darosi kada vairuosim...

musu ubagu

krašte automobilis yra pagrindinis laimes rodiklis, jei važiuoji brangiu automobiliu tai pats ir visi aplinkiniai galvoja, kad tu labai laimingas

Algis

Emigruoji gyvent į Vokietiją po 8 mėnesių palikdamas kas mėnesį saskitoi 500e eini į banką jie tau duos bent kokį auto . Čia ne tau ne bananų šalis Lietuvą .

Algirdas

O lietuviam is to jokios naudos. Jie susipyko su kinais ir jokiu masinu negaus . Slove ozebardziu palikuonims.

Čia

Kas? Tipo kai užaugsiu, džipu būsiu? O dabar barzdaskutė? Nes į mišką išvažiavus žmona gali ir nesulaukt, kol su dyzeliuku kibiro elektros neatveš.....

Čia

Kas? Tipo kai užaugsiu, džipu būsiu? O dabar barzdaskutė? Nes į mišką išvažiavus žmona gali ir nesulaukt, kol su dyzeliuku kibiro elektros neatveš.....

Čia

Kas? Tipo kai užaugsiu, džipu būsiu? O dabar barzdaskutė? Nes į mišką išvažiavus žmona gali ir nesulaukt, kol su dyzeliuku kibiro elektros neatveš.....

B

Kaina kaip kaina, tam yra rinkodaros specialistai samdomi ir jiems išmetami pinigai. Bet ar būtina tą centrinę konsolę padaryti kaip lentą? Jau atrodė, kad už Teslą niekas šlykščiau nebepagamins. Taigi yra jau lenkti ir lankstūs ekranai. Visiškai nedera su interjeru ta lenta.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas