Transportas

Lietuvių pamėgtas benzininis šedevras skaičiuoja paskutines dienas: Vokietijos automobilių milžinė pasidalino naujienomis, kurios nepatiks daugeliui

Kol atidžiausi automobilių stebėjimo fanai badė pirštais į Vokietijos keliuose testuojamą atnaujintą dabartinės kartos „Golf“, „Volkswagen“ vadovybė pasidalino elektromobilių skeptikams nepatiksiančiomis naujienomis.

Lietuvių pamėgtas benzininis šedevras skaičiuoja paskutines dienas: Vokietijos automobilių milžinė pasidalino naujienomis, kurios nepatiks daugeliui

Kol atidžiausi automobilių stebėjimo fanai badė pirštais į Vokietijos keliuose testuojamą atnaujintą dabartinės kartos „Golf“, „Volkswagen“ vadovybė pasidalino elektromobilių skeptikams nepatiksiančiomis naujienomis.

„VW grupės“ generalinis direktorius Thomas Schäferis Ispanijos „AutoBild“ žurnalui užsiminė, jog 2024 m. bus pristatytas nedidelis dabartinės aštuntos šio kompaktiško hečbeko kartos atnaujinimas (angl. facelift). Tačiau kartu su šia laukta ir ne itin netikėta naujiena Vokietijos automobilių pramonės gigantas „paserviravo“ kur kas labiau nustebinusią žinią. Naujoje šio modelio kartoje iš benzinu kvepiančios legendos beliks tik pavadinimas – devintasis „Golfas“ taps elektromobiliu.

„Peržvelgiame turimus resursus, gerąją patirtį tam, kad pamatytume, koks gali būti dabartinio „Volkswagen Golf“ įpėdinis. Ir, mano nuomone, jis jau nebeturės vidaus degimo variklio. Tai turėtų būti elektromobilis.“, - teigia T. Schäferis.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Anksčiau „Die Welt" žurnalui duotame analitiniame interviu, T. Schäferis teigė, jog naujoji „Golf“ karta (Mk9) galėtų vadintis „ID. Golf“, bei 2025 m. modelių gamoje užimti vietą tarp „ID.3" ir „ID.2". Nepaisant to, vėliau „VW grupės“ vadovybė patikino, jog nulinės emisijos Golf neturės nieko bendra su „ID.2“. Kaip numatyta „ID. Life“ koncepcijoje – mažesnysis elektromobilis naudos priekiniais ratais varomiems automobiliams kuriamą "MEB Lite" platformą.

Devintosios kartos „Golf“ pasirodymas dar toli, nes patobulintoji aštuntoji „Golf“ karta (Mk8) bus parduodama dar mažiausiai trejus metus. Labai realu, jog naujos kartos automobilis prekybos vietose nepasirodys bent jau iki 2028 m. Tuo metu būsimi „Mk8“ kartos patobulinimai atneš didesnę ir interaktyvesnę informacijos ir pramogų sistemą. Šaltinių teigimu, modelio atnaujinime galėsime sulaukti jau „ID.3“ modelyje debiutavusio 12 colių jutiklinio ekrano.

„Volkswagen“ ateities strategija remiasi kokybės ir koncentracijos į patogumą pagrindu, kurį iliustruos grįžimas prie įprastinių valdymo mygtukų ant vairo. Taip nutiko po to, kai bendrovė buvo sukritikuota dėl sudėtingų ir nepatogių lietimui jautrių valdiklių. Taip pat kompanijos dizaineriai įtemptai kurią naują dizaino strategiją, kuria siekiama atgauti pasaulinėse pardavimų lenktynėse „Toyota“ koncernui prarastas pozicijas.

2022 m. minėtas Japonijos prekės ženklas su beveik 10,5 milijono parduotų automobilių pagal pardavimus užėmė pirmąją vietą pasaulyje o visa „VW“ grupė bendrai pardavė tik 8,3 milijono automobilių. Pačių „Volkswagen“ automobilių pardavimai sumažėjo 6,8 proc., iki 4,56 mln. vienetų.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Rekomenduojame peržiūrėti

4 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

jonas

jau tie golfai tai niekalas paskutinis kolūkiečiams pas galvijus kaime tik važinėti ir tik lietuviams.

X5

Su tais elektromobiliais visi gamintojai stumia save atgal o ne y prieki. Taip pamascius is kur paims tiek resursu pagamint elektrinem agregatam, ju neuzteks visiems. As jau nebesneku apie batareikas, nebent kazkas ivyks revoliucinio ir nebereiks licio.

Tomas

Nori kad nepirktų - prašau... Kiek truks, bet tikrai pamatysime šios milžinės galitinę baigtį, nes negana to jog ėmė gaminti nekokybiškus automobilius, tai pradės ir naikinti pamėgtos markės automobilius. Rinka nemiega, netruks užpildyti kiaurymę...

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas