Pasirodė „Garmin Edge“ dviračių kompiuterių sistemos „SHIMANO Di2“ atnaujinimai

Pasirodė „Garmin Edge“ dviračių kompiuterių sistemos „SHIMANO Di2“ atnaujinimai

Pranešimas spaudai

Nuo šiandien „Garmin Edge“ serijos dviračių kompiuterius – „Edge 530“, „Edge 830“, „Edge 1030“ ir „Edge 1030 Plus“ – galima sujungti su elektronine pavarų perjungimo sistema „SHIMANO Di2“. Po atnaujinimų „Edge“ dviračių kompiuteriuose galima stebėti informaciją apie pavarų pozicijas ir akumuliatoriaus įkrovimo lygį.

Įdiegus nemokamus programinės įrangos atnaujinimus, dabar „Garmin Edge“ dviračių kompiuteriuose galima matyti duomenis apie galines ir užpakalines pavaras 12 greičių pavarų sistemose bei informaciją apie kairiojo ir dešiniojo perjungiklio akumuliatoriaus lygį.

SHIMANO-Di2-media-alert-image

Kaip ir anksčiau, dviratininkai ir toliau galės eksportuoti kelionės duomenis į trečiųjų šalių svetaines, analizuojančias pavarų perjungimo duomenis ir padedančias dviratininkams pagerinti važiavimo efektyvumą optimizuojant dviračio įrangą. Taip pat galima valdyti savo „Edge“ įrenginį mygtukais, integruotais į „SHIMANO Di2“ valdymo svirtis.

Nemokami sistemos atnaujinimai prieinami jau dabar. Dviratininkai gali atnaujinti savo „Edge“ įrenginį automatiškai, pasinaudodami Wi-Fi® arba „Garmin Express™“.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Garmin
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas