Transportas

„Polestar“ ir „Meizu“ suvienijo jėgas: pradeda bendradarbiavimą, sieks įtvirtinti pozicijas Kinijos automobilių rinkoje

„Polestar“ ir „Meizu“ paskelbė apie naują bendrą įmonę, kurios tikslas – sustiprinti „Polestar“ pozicijas Kinijos rinkoje.

„Polestar“ ir „Meizu“ suvienijo jėgas: pradeda bendradarbiavimą, sieks įtvirtinti pozicijas Kinijos automobilių rinkoje

Bendros įmonės pavadinimo vis dar nėra, tačiau „Polestar“ priklausys 49 proc., o „Meizu“ turės 51 proc. akcijų ir taip pat bus atsakinga už būsimo finansavimo, viršijančio „Polestar“ ir „Meizu“ pradinį kapitalą, teikimą.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Partnerystė bus susijusi su „Meizu“ automobiliams skirta „Flyme Auto“ programine įranga, nes „Polestar“ turi pasiūlyti vietiniam vartotojui pritaikytą programinę įrangą. Abi įmonės glaudžiai bendradarbiaus, siekdamos tobulinti programinę įrangą ir pasiūlyti gilią integraciją su mobiliaisiais įrenginiais. Kalbame apie programėles, pramogas, srautinio perdavimo paslaugas ir informacinę-pramoginę sistemą.

„Polestar“ išsiųs apie 130 savo darbuotojų į naują bendrą įmonę Kinijoje, kad jie dirbtų su „Meizu“ kurdami „Flyme Auto“, taip pat su papildyta realybe, mobiliaisiais įrenginiais ir kitais su ekosistema susijusiais produktais.

„Polestar“ greitai pabrėžė, kad ji vis dar pasikliauja savo partneryste su „Google“ ir toliau naudos „Android Auto“ savo transporto priemonėms, parduodamoms už Kinijos ribų.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas