„Regitra“ informuoja apie pokyčius, kuriuos privalo žinoti kiekvienas: už vardinius ženklų numerius teks susimokėti daugiau, sužinokite kas keičiasi

Pranešimas spaudai

2023-12-28, 09:00

2 komentarai (-ų)

Nuo kitų metų sausio 15 d. keičiasi išskirtinių numerio ženklų grupavimas ir jų kainos. Numerio ženklų deriniai yra grupuojami pagal jų populiarumą, o atsižvelgiant į tai, kokiai grupei jie priskirti, yra nustatomas ir jų įkainis.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
„Regitra“ informuoja apie pokyčius, kuriuos privalo žinoti kiekvienas: už vardinius ženklų numerius teks susimokėti daugiau, sužinokite kas keičiasi

Taip pat nuo kitų metų keisis ir vardinių numerių kainodara. Eilės tvarka išduodamų numerio ženklų kaina nesikeis.

Valstybiniai registracijos numerio ženklai yra skirti viešajame eisme dalyvaujančių transporto priemonių identifikavimui. „Regitra“ pastebi vis didėjantį vairuotojų norą išsiskirti eisme – sulaukiama vis daugiau prašymų rezervuoti tiek išskirtinius, tiek ir vardinius numerio ženklus.

Nuo kitų metų sausio jie bus pergrupuojami pagal jų populiarumą. Pavyzdžiui, automobilių vairuotojų pamėgti deriniai 888 ar 999 bus perkeliami į aukštesnę grupę, o motociklų ir priekabų deriniai – į žemesnę.

Kaip ir iki šiol, rezervuojami numerio ženklai bus skirstomi į keturias grupes, tačiau nuo kitų metų sausio keisis šių grupių kainos – buvusios 500, 250, 150 ir 75 Eur, atitinkamai keisis į 700, 350, 150 ir 50 Eur. Taip pat keisis ir vardinių numerio ženklų kaina – nuo 1500 Eur iki 2500 Eur.

Atkreiptinas dėmesys, jog eilės tvarka išduodamų numerio ženklų rinkinio kaina nesikeis ir išliks tokia pati – 7,20 Eur.

2 komentarų

Jonas

Zmones turi pinigu ir is kaulo jau nerasi.nezino kur save parodyt.geriau skurstantiems padalintu.vistiek vagia site pinigai tikrai neuzdirbti legaliai

Pencinykas

Viskas suprantama ir logiška - jei labai perka, vadinasi kaina yra per maža, ir ją galima kelti. Rinkos dėsniai. Seniai buvo galima kainas padidinti. Kad kiekvienas snarglius užsidėjęs vardinį nemandravotų. Vardiniai galėtų būti pagal ilgį, kuo trumpesnis tuo brangesnis. (Nes tokių juk mažiau) Pvz 6ž=€3000, 5ž=€4000,4ž=€5000, 3ž=€8000, 2ž=€15000, 1ž=€15000. Ir dar plius kokius 15% nuo to uždėti kaip kasmetinį mokestį. Per kainas viskas savaime susireguliuotų, o reti trumpi NR netruktų atsilaisvinti.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas