AOC dovana turinio kūrėjams – tobula drobė tikroms spalvoms „Graphic Pro U3 Series“

AOC

Pranešimas spaudai

2024-04-27, 14:54

0 komentarų

Ekranų specialistai AOC su pasididžiavimu pristato naują monitorių liniją, sukurtą unikaliems kūrybinių profesionalų poreikiams patenkinti. Išskirtinio spalvų tikslumo, pažangiausių funkcijų ir elegantiško, apdovanojimus pelniusio dizaino dėka, „AOC Graphic Pro U3 Series“ iš esmės pakeis fotografų, vizualiųjų menų kūrėjų, dizainerių, redaktorių, vaizdo transliuotojų, prodiuserių ir žaidimų pramonės profesionalų darbo metodus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
AOC dovana turinio kūrėjams – tobula drobė tikroms spalvoms „Graphic Pro U3 Series“

„Graphic Pro U3“ debiutuoja su trimis monitoriais: 27 colių (68,6 cm) įstrižainės UHD raiškos Q27U3CV ir 4K UHD raiškos U27U3CV ir didesniu 31,5 colių (80 cm) 4K UHD raiškos U32U3CV.

„AOC supranta, kad kūrėjams reikia geriausių įrankių savo vizijoms įgyvendinti“, teigia AOC produktų valdymo vadovas Artiomas Chomenko. „Pradedame naują AOC etapą. Naujoji „Graphic Pro U3 Series“ – tai mūsų patirties ekranų technologijų srityje ir mūsų įsipareigojimo tiekti aukštos kokybės, aukšto našumo monitorius, kurie leidžia kūrėjams plėsti savo meistriškumo ribas, rezultatas.

Naujieji „Graphic Pro“ monitoriai, pasižymintys išskirtiniu spalvų tikslumu, aparatiniu kalibravimu su „Calman Ready“, universaliomis USB-C jungtimis ir elegantišku dizainu, yra puikūs įrankiai turinio kūrėjams ir dizaineriams.“

Maksimalus spalvų tikslumas ir „Calman Ready“ kalibravimas

„Graphic Pro U3 Series“ pasižymi įspūdingu spalvų tikslumu. Vadinamoji „DeltaE“ reikšmė, nurodanti spalvų paklaidą, yra mažesnė nei 2 (kuo ši reikšmė mažesnė, tuo geriau), todėl kiekvienas atspalvis atkuriamas labai tiksliai. Šie monitoriai apima 98 % DCI-P3 spalvų paletės ir atkuria plačią spalvų gamą, kuri tiesiog atgaivina vaizdus.

Svarbiausia „Graphic Pro U3 Series“ ypatybė – „Calman Ready“ sertifikatas, leidžiantis tiesiogiai bendrauti su „Portrait Displays“ spalvų kalibravimo programa „Calman“. Šios linijos monitoriai gali naudotis „Calman“ programos automatinio kalibravimo („AutoCal“) galimybėmis, todėl įmanoma lengvai, tiksliai ir greitai sukalibruoti monitorių, kad būtų užtikrintas aukštas spalvų tikslumas.

Šis kalibravimas įgalina RGB reikšmių valdymą skaitiklio lygmenyje ir 1D/3D-LUT („Look-up Table“) matricų profiliavimą, kad vaizdas būtų aukščiausios kokybės. Lyginant su unikaliais ICC profiliais, kurie atlieka tik vaizdo koregavimą, 1D/3D LUT privalumas yra tiesioginis aparatinis ekrano kalibravimas, kuris stipriai pagerina spalvų tikslumą.

Universalios jungtys ir galingos funkcijos

AOC supranta sklandaus ryšio svarbą kūrybiniuose darbuose, kur dažnai naudojamos grafinės planšetės, kortelių skaitytuvai, išoriniai kietieji diskai ir kiti periferiniai įrenginiai. „Graphic Pro U3 Series“ monitoriai turi daugybę jungčių, įskaitant HDMI 1.4/2.0, „DisplayPort 1.4“ lizdus ir integruotą USB-C stotelę su RJ-45 lizdu.

USB-C stotelė (10 Gb/s su „USB 3.2 Gen2“) turi USB-C lizdą, kuris palaiko „DisplayPort Alt“ režimą, siūlo 96 W prijungtiems įrenginiams įkrauti, praleidžia Ethernet“ ryšį. Vienas laidas leis ir įkrauti įrenginius iki 96 W galia, ir transliuoti vaizdą į monitorių. Kitas USB-C lizdas su 15 W maitinimu leidžia prijungti papildomus įrenginius. Ši integruota stotelė turi ir keturis USB-A lizdus, prie kurių galima jungti periferinius įrenginius.

U27U3CV ir U32U3CV turi ir trečią USB-C lizdą KVM jungikliui, todėl prie integruotos USB stotelės prijungta klaviatūra ir pele galima valdyti skirtingus kompiuterius, prijungtus prie to paties monitoriaus USB-C lizdų.

Q27U3CV modelyje netgi yra „DisplayPort“ išvestis, palaikanti „DisplayPort“ HBR3 standartą ir leidžianti į grandinę sujungti kelis monitorius, taip sumažinant laidų netvarką.

Drąsus išskirtinis dizainas

Nuostabiai atrodantis monitorius gali įkvėpti kūrėjus. Visi paminėti modeliai pasižymi elegantišku, moderniu dizainu, pelniusiu prestižinį „Red Dot Design Award 2023“. Jie tikrai stilingai papildo bet kokią kūrybingo žmogaus darbo vietą.

Šie monitoriai turi 150 mm amplitudėje reguliuojamo aukščio stovus su plačiu pakreipimo ir pasukimo reguliavimu, todėl naudotojai ras sau patogiausią ir sveikiausią padėtį. Šie monitoriai atkeliauja perdirbimui tinkamose pakuotėse su popieriniais paminkštinimais, todėl „Graphic Pro U3“ atitinka naujausius aplinkosaugos standartus.

„Graphic Pro U3 Series“ pristatoma trimis modeliais, visi jie sertifikuoti kaip „Calman Ready“:

Q27U3CV: 27 colių IPS QHD (2560x1440) raiškos ekranas su 60/75 Hz atnaujinimo dažniu ir „VESA DisplayHDR 400“ sertifikatu. Šis monitorius turi labai daug lizdų: vieną HDMI 1.4, du „DisplayPort 1.4“ (po vieną įvestį ir išvestį), vieną RJ-45, du USB-C (įvestį ir išvestį) ir keturis USB-A. Jis turi ir du 3 W garsiakalbius.

U27U3CV: 27 colių „Nano-IPS“ 4K UHD (3840x2160) raiškos 60 Hz ekranas su „VESA DisplayHDR 400“ sertifikatu. Jis praktiškai neturi rėmelio, kad būtų lengviau greta statyti kelis monitorius. Šis monitorius taip pat turi daug lizdų: du HDMI 2.0, vieną „DisplayPort 1.4“, vieną RJ-45, tris USB-C (įvestį ir dvi išvestis) ir keturis USB-A. Ir, beje, KVM jungiklį. Jis taip pat turi du 3 W garsiakalbius.

U32U3CV: 31,5 colių „Nano-IPS“ 4K UHD (3840x2160) raiškos 60 Hz ekranas su „VESA DisplayHDR 400“ sertifikatu. Vėlgi, šio monitoriaus korpuse yra daug lizdų: du HDMI 2.0, vienas „DisplayPort 1.4“, vienas RJ-45, trys USB-C (įvestis ir dvi išvestys) ir keturi USB-A. Jis taip pat turi integruotą KVM jungiklį. Ir, žinoma, du 3 W garsiakalbius.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas