Transportas

„Ford“ ruošiasi naujo elektromobilio pristatymui: paaiškėjo, kada debiutuos Vokietijos milžinės sukurtą platformą naudosiantis modelis

„Ford“ ruošiasi naujo elektromobilio pristatymui: paaiškėjo, kada debiutuos Vokietijos milžinės sukurtą platformą naudosiantis modelis

Kovo 21 dieną – naujojo „Ford“ elektrinio krosoverio pristatymas. JAV automobilių gamintojas ketina pristatyti automobilį, kuris bus sukurtas naudojant „Volkswagen“ grupės pagamintą MEB platformą.

„Ford“ ketina pristatyti du naujus elektromobilius, kurie naudos VW sukurtą elektromobilių platformą, o būtent vienas iš jų debiutuos jau šį mėnesį. Skelbiama, kad šios transporto priemonės gamyba vyks Kelne, Vokietijoje. Nors JAV kompanijos vadovai ir nepatvirtino, tačiau tikimasi, kad naujasis modelis bus žinomas kaip „Explorer Sport“, o gamyba prasidės dar šiemet.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas