Transportas

„Polestar“ netrukus pristatys atnaujintą elektrinį „žvėrį“: pasidalino nauju reklaminiu klupu, tačiau daugelis dalykų išlieka paslaptyje

„Polestar“ netrukus pristatys atnaujintą elektrinį „žvėrį“: pasidalino nauju reklaminiu klupu, tačiau daugelis dalykų išlieka paslaptyje

Dar praėjusiais metais „Polestar“ pristatė „Polestar 2 BST 270“ elektromobilio versiją, o šių modelių buvo pagaminta vos 270 vienetų. Jau rytoj, antradienį, kompanijos atstovai ketina pristatyti ir dar labiau atnaujintą „Beast“ versiją, o visai neseniai pasidalino ir pirmuoju reklaminiu klipu.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Nors bendrovės atstovai ir pasidalino tam tikra informacija, tačiau iki šiol išlieka neaišku ar naujasis „Polestar 2 BST 270“ variantas bus patobulinta atnaujinto „Polestar 2“ modelio versija ar tai bus kažkas kito. Kaip bebūtų, „Polestar“ spaudos konferencija įvyks jau rytoj, o tuomet ir paaiškės viskas, ką suplanavo šios kompanijos vadovai.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas