Lietuvių pamėgta kompanija, pristato dvi naujienas: pademonstruoti nauji siurbliai, kurie nustebins savo galimybėmis

Lietuvių pamėgta kompanija, pristato dvi naujienas: pademonstruoti nauji siurbliai, kurie nustebins savo galimybėmis

Lukas Snarskis

2021-08-30, 14:00

„Xiaomi“ dukterinė kompanija „Roborock Technology“ oficialiai išleido savo kasmet pasirodančius flagmano tipo gaminius, tarp kurių šiais metais išvysime „Roborock G10“ dulkių siurblį ir „Roborock U10 Smart Dual Scrubber“.

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad „Roborock G10“ robotas – dulkių siurblys turi dvigubą siurbimo ir plovimo funkciją, kuri tapo įprasta šiuolaikiniuose dulkių siurbliuose. Dar viena šauni naujovė – speciali įkrovimo stotelė, kuri aprūpinta ir šiukšlių surinkimo sistema, kuri automatiškai ištuštins dulkių talpą, esančią roboto viduje.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

roborock-g10-robot-vacuum-cleaner

„Roborock G10“ komplektuojamas su skirtingais valymo modeliais, atsižvelgiant į grindų tipą ir vartotojo pageidavimus, kuriuos galima pasirinkti naudojant programą mobiliesiems. Kalbant apie technines charakteristikas, „Roborock G10“ naudoja aukšto dažnio vibracijos (iki 3000 aps. / min) variklį, kuris gali veiksmingai pašalinti nešvarumus nuo valomo paviršiaus. Pasitelkiant plūduriuojantį šlavimo modulį ir aukšto dažnio vibraciją, net ir nuo šiurkščių ir nelygių paviršių, purvo dėmės gali būti efektyviai pašalintos.

„Roborock G10 Robot Vacuum“ naudos atnaujintą „RR Mason 8.5“ kelio navigacijos algoritmą. Algoritmas gali automatiškai nustatyti, ar siurblio šluostes reikia plauti. Jis taip pat gali automatiškai grįžti į įkrovimo bazę, jei reikia papildyti vandens baką bei automatiškai išvalyti šluostę.

Roborock-U10-smart-dual-scrubber

Tuo tarpu „Roborock U10 Smart Dual Scrubber“ įgavo visiškai naują dizainą, pagerinantį valymą, lankstumą ir kampinį padengimą. Šiame valymo įrenginyje rasime dviejų ritininių šepečių rinkinį. Kaip teigia gamintojas, šis įrenginys švariau valo grindis, viduje palikdamas nešvarumus bei išvengiant šlapių grindų efekto.

„Roborock U10“ yra aprūpintas dviem nepriklausomais didelės galios varikliais, kurių bendra galia yra iki 100W. Be to, dulkių siurblys gali išmintingai aptikti paviršaus nešvarumus, automatiškai sureguliuoti valymo intensyvumą ir išvalyti net ir pačias nešvariausias vietas, padidindamas vandens tūrį ir siurbimo galią, kad sustiprintų valymo efektyvumą.

roborock-g10-robot-vacuum-cleaner-2

Kalbant apie baterijos veikimo laiką, įrenginyje yra įmontuota 5000 mAh talpos baterija, kuri vienu įkrovimu gali veikti kiek ilgiau nei 35 minutes. Švaraus vandens rezervuaro ir nuotekų rezervuaro talpa yra atitinkamai 850 ml ir 600 ml, o automatinis režimas gali veikti 15 minučių su pilna vandens talpykla.

„Roborock G10“ robotą – dulkių siurblį bus galima įsigyti už maždaug 525 eurus, o „Roborock U10 Smart Dual Scrubber“ kaina turėtų siekti maždaug 460 eurų. Tiesa, bent jau kol kas, abu šie įrenginiai yra prieinami tik Kinijos rinkoje. Informacijos apie jų pasirodymą kituose regionuose – nėra pateikiama.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas