Legali „Windows 10“ operacinės sistemos versija dar niekada nebuvo tokia pigi: „Windows“ ar „Office“ dabar galima įsigyti už tiesiog juokingą kainą, nepraleiskite progos!

Dar visai neseniai sutikome naujuosius 2023 metus, o dabar – visi grįžome prie įprastinio gyvenimo ritmo. Žinoma, daugelis, kaip ir kasmet, išsikėlė sau naujus tikslus. Tačiau tikriausiai tik nedaugelis iš jūsų pagalvojo apie legalią programinę įrangą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Legali „Windows 10“ operacinės sistemos versija dar niekada nebuvo tokia pigi: „Windows“ ar „Office“ dabar galima įsigyti už tiesiog juokingą kainą, nepraleiskite progos!

Daugelis iš jūsų vis dar naudoja „Windows 7“ ar „Windows 8“ operacinės sistemos versija, kurias gali nemokamai atsinaujinti į „Windows 10“. Tačiau jeigu nusipirkote naują kompiuterį ir jame nėra įdiegta ši „Microsoft“ platforma – tuomet jums gali tekti pirkti programinę įrangą iš gamintojo puslapio, kas jums kainuos šimtus eurų.

Mūsų partnerių „WhoKeys“ parduotuvėje jau prasidėjo kovo mėnesio išpardavimai, kas leis įsigyti mėgiamus produktus už itin žemą kainą. Paspaudę šią nuorodą, „Windows 10 Pro” įsigysite vos už 13,50 eurų, tačiau tai ne vienintelis puikus pasiūlymas.

Internetinėje parduotuvėje „WhoKeys.com“ vyksta išpardavimai, kurių metu galite įsigyti reikiamas „Microsoft“ programinės įrangos licencijas, o taip pat rasti ir daugybę kitų produktų, kuriems taikoma 35 proc. nuolaida.

„Windows 10” dar niekada nekainavo tiek mažai

Prisimenate tuos laikus, kai „Windows” licencija kainuodavo šimtą ar net daugiau eurų, o daugeliu atveju norint legaliai naudotis šia operacine tiesiog labiau apsimokėdavo nusipirkti naują kompiuterį su jau įdiegtais legaliais Windowsais? Pasakysime tik tiek - šie laikai baigėsi.

Dabar „Windows” licencijos aktyvavimo kodą gausite galite gauti už sumą, kurią kai kurie žmonės per kelias dienas išleidžia kavai.

„Malwarebytes“ ekspertai neseniai pastebėjo kenkėjišką reklamos kampaniją, naudojančią iššokančias paslėptas reklamas, kad perduotų kenkėjiškų programų atsisiuntėją, kuris nepastebimas atsidaro naujame skirtuke.

Iššokančios paslėptos reklamos yra reklamos tipas, kuris įkeliamas už naršyklės ir matomas tik tada, kai vartotojas uždaro arba sumažina naršyklę. Šios reklamos, dažniausiai rodomos suaugusiesiems skirtose svetainėse su dideliu srautu, rodomos visame ekrane ir praneša vartotojui, kad reikia atnaujinti įrenginį.

Būtent saugumas yra viena iš priežasčių, kodėl vertėtų pasirūpinti legalia programine įranga bei gauti visus įmanomus atnaujinimus. „Microsoft“ nuolat išleidžia įvairius saugumo atnaujinimus, kas leidžia išvengti daugelio pavojų.

Pasirūpinkite puikiomis „Microsoft Office“ programinės įrangos pakuotėmis

„Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. Tai kartą ir visiems laikams siūlome išspręsti įsigijus vieną iš žemiau esančių biuro programų paketų. Viskas, ką reikia padaryti, tai paspausti vieną iš žemiau esančių nuorodų:

Ir tai dar ne viskas! Dabar puiki proga įsigyti ir „Microsoft“ programinės įrangos paketą. „WhoKeys.com“ siūlo įsigyti „Windows 10 Pro“ operacinę sistemą, kartu su „Microsoft Office 2019 Pro“ pakuote, o šio pasiūlymo kaina siekia vos 47,30 eurų. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymų – spauskite čia, o taip pat nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo TFN.

Įsigijimo procesas - lengvesnis nei galėtumėte pagalvoti

Norėdami įsigyti mūsų partnerių produktus – jūs turėsite atlikti vos keletą labai paprastų žingsnių. Visų pirma, pasirinkite norimą įsigyti produktą, kurių nuorodas rasite šio teksto viršuje.

Pasirinkę norimą produktą – spauskite „Buy Now“ mygtuką. Tuomet keliaukite į savo pirkinių krepšelį ir nepamirškite nurodyti mūsų nuolaidos kodą. Jį galite įvesti laukelyje, kuris yra prie užrašo „Promotion Code“, kurį galite matyti žemiau esančioje nuotraukoje.

Įvedus nuolaidos kodą, matysite pasikeitusią kainą, spaudžiame „Submit Order“. Naujai atsiradusiame lange reikės pasirinkti norimą atsiskaitymo būdą, o šiuo atveju mes rekomenduojame naudoti „PayPal“.

Po sėkmingo apmokėjimo – atsidursite lange, kuriame rašome informacija, jog jūsų užsakymas yra vykdomas ir galiausiai būsite perkelti į „Whokeys.com“ puslapį, kuriame rasite informaciją apie savo užsakymą.

Kaip galite matyti iš mūsų pateikto užsakymo, jį įvykdyti užtruko mažiau nei minutę. Galiausiai, jums belieka tik aktyvuoti įsigytą produktą ir mėgautis naudojimu.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

2 komentarų

Čia per brangiai reklamuojat.

Radau pigiau Win11 pro už 5 eurus. Visi atnaujinimai eina kaip priklauso Microsoftas oficialiai EMAILe padėkojo už nupirktą legalų raktą. Nepirkau iš jokių so saito reklamuojamų parnerių. Neverta ir nepasimoka.

Microsoft

Reklamų nelegalių Windows ir Office raktų.

Būna bajerių, kai įmonės nusiperka ir įsivaizduoja, kad legalu jau. :D
Gauna patikrinimą, nusiperka normaliai papildomai.
Bet žinoma lengviau apsimesti, kad viskas ką parduoda internete už žymiai pigiau yra tikrai legalu, nes nu parašyta kažkokiam puslapyje.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas