„Avitelos Prekyba“ prisijungia prie didžiausio Baltijos šalyse elektronikos mažmeninės prekybos tinklo

Pranešimas spaudai

2023-11-06, 07:45

0 komentarų

Technologijų įranga prekiaujanti mažmeninės prekybos grupė Estijoje ir Latvijoje, veikianti su prekės ženklu „Euronics“, įsigijo Lietuvos mažmeninės prekybos tinklą „Avitelos Prekyba“ ir tapo didžiausiu technologijų mažmeninės prekybos tinklu Baltijos šalyse.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Avitelos Prekyba“ prisijungia prie didžiausio Baltijos šalyse elektronikos mažmeninės prekybos tinklo

Estijos savininkų tikslas – iškelti „Avitelos Prekyba“ į pirmaujančias pozicijas Lietuvos rinkoje. Siekiant šio tikslo, Estijoje esantis vietinis, didžiausias Baltijos šalyse „Euronics“ sandėlis, leidžia gerokai padidinti prekių pristatymo Lietuvos klientams greitį.

Lietuvoje „Avitelos Prekyba“ veiklą vykdo su „Avitela“ ir „ElektroMarkt“ prekės ženklais. Po sandorio verslo veikla bus tęsiama įprastai, o fizinės bei elektroninės parduotuvės toliau veiks su „Avitela“ ir „ElektroMarkt“ prekės ženklais. Parduotuvių valdyme ir kasdienėje veikloje jokių tiesioginių pokyčių nebus.

„Stiprios tarptautinės bendrovės, aptarnaujančios visas tris Baltijos šalis, įkūrimas yra puiki žinia, ypač mūsų klientams“, – sakė „Euronics Estonia“ generalinė direktorė Aare Koppel. Vertinant atskirai, Baltijos šalys pasauliniu mastu yra palyginti mažos rinkos, kurios gali nesulaukti itin aktyvaus pasaulinių technologijų gamintojų susidomėjimo. Dabar vienas konglomeratas veikia visose trijose Baltijos šalyse, todėl rinka tapo didesnė ir sustiprino derybines pozicijas su tiekėjais. „Iš šios naujos situacijos galime tikėtis geresnio produktų pasirinkimo ir greitesnio pristatymo visose trijose Baltijos šalyse“, – pridūrė A. Koppel.

Po šio sandorio „Euronics“, anksčiau veikusi Estijoje ir Latvijoje, tapo tarptautine bendrove, turinčia reikšmingą rinkos dalį visose trijose Baltijos šalyse. Iš viso yra beveik 50 parduotuvių, o tinklas veikia 29 skirtinguose miestuose. Šiuo metu įmonių grupėje visose trijose šalyse dirba 900 darbuotojų: apie 500 Estijoje, 250 Lietuvoje ir 150 Latvijoje.

Sandorio metu Estijos ir Latvijos grupė taip pat įsigijo elektronikos ir buitinės technikos garantinio aptarnavimo paslaugas teikiančias įmones bei draudimo bendroves UAB „Serviso kontraktų centras“ ir UAB „Emtoservis“, kurios priklausė tai pačiai grupei kaip ir „Avitela“.

Estijos sostinėje įsikūrusi „Euronics“ turi 25 metų patirtį technologinės įrangos sektoriuje ir yra oficiali maždaug 400 prekės ženklų atstovė. Tai užtikrina geresnį Lietuvos klientų aptarnavimą po pardavimo.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas