Dar vienas bankas siunčia kritinį perspėjimą savo klientams: šiandien susidursite su laikinais nepatogumais, sužinokite, kas ir kada vyks

„Luminor“ yra vienas pirmųjų bankų Baltijos šalyse, savo klientams pasiūlęs galimybę lengvai ir greitai atsidaryti sąskaitą vaikui net ir nevykstant į banko skyrių, o tiesiog pasinaudojant interneto banku.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Dar vienas bankas siunčia kritinį perspėjimą savo klientams: šiandien susidursite su laikinais nepatogumais, sužinokite, kas ir kada vyks

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Luminor“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – techninės priežiūros darbai.

„Dėl suplanuotų techninių darbų šiąnakt, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, keturias valandas nuo 22:30 iki 02:30 val. neveiks mūsų interneto bankas ir mobilioji programėlė“, - teigiama banko išplatintame pranešime.

Banko išplatintame pranešime taip pat pažymima, jog nuo 22:30 iki 02:30 val. nebus galimybės apsipirkti elektroninėse parduotuvėse ir identifikuotis partnerių puslapiuose. Tiesa, bankomatai ir mokėjimai kortelėmis veiks kaip įprasta.

Verta pastebėti, jog apie analogiškus sutrikimus skelbė ir praėjusį mėnesį. „Luminor“ klientai su laikinais nepatogumais susidūrė sausio 4, o taip pat ir sausio 11 dieną.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

3 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Vydmantas

Pediku bankas nuo litų su jais visada būdavo problemų kaip ir su Šiaulių banku kartojasi ta pati istorija kaip su snoru ir ukio banku

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas