Daugėja ukrainiečių, kurie nori atsidaryti sąskaitą ES

Daugėja ukrainiečių, kurie nori atsidaryti sąskaitą ES

Finansinių technologijų bendrovė „Paysera“ pastebi augantį Ukrainos piliečių susidomėjimą sąskaitomis Europos Sąjungoje. Nuo Rusijos invazijos Ukrainoje pradžios bendrovė sulaukė daugiau nei 500 ukrainiečių paraiškų atidaryti sąskaitą.

„Šiuo metu į mus daugiausia kreipiasi ukrainiečiai, kurie likus kelioms dienoms ar savaitei iki Rusijos invazijos atvyko į ES dirbti arba iš anksto saugodamiesi agresijos. Žmonių, kurie paliko Ukrainą prasidėjus Rusijos agresijai, kol kas mažuma. Visgi, nėra abejonės, kad sąskaitų poreikis bėgantiems nuo karo augs, kai į Lenkiją, Lietuvą ar Rumuniją atvykę žmonės ateis į migracijos tarnybas gauti leidimo gyventi ES“, – sako Gintautas Mežetis, „Paysera“ generalinis direktorius.

Pasak jo, „Paysera“ ir iki šiol buvo draugiškas finansų partneris atvykstantiems dirbti ar studijuoti į ES – vien Ukrainos klientai bendrovėje turi per 60 tūkst. sąskaitų.

Jungtinių Tautų pabėgėlių organizacija atkreipia dėmesį, kad banko sąskaita yra neatidėliotinas prioritetas pabėgėliams, nes neturėdami banko sąskaitos jie negalėtų gauti finansinės pagalbos, įsidarbinti ar apmokėti sąskaitų.

„Paysera“ primena Ukrainos piliečiams ir verslui netaikanti mokėjimo kortelės išdavimo mokesčio (kortelė siunčiama į ES/EEE valstybes) ir kompensuojanti pervedimus į Ukrainą. Sąskaita atidaroma nemokamai. Kad atsidarytų „Paysera“ sąskaitą klientams nereikia vykti į aptarnavimo centrą – tai galima atlikti, naudojantis programėle.

Ukrainos Nacionalinis bankas 2021 m. „Paysera“ įtraukė į Ukrainos mokėjimų sistemų registrą. Tai leido „fintech“ bendrovei pradėti megzti santykius su vietiniais bankais – atsidaryti sąskaitą, atlikti sistemų integraciją.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas