„Iki“ turi nuostabių naujienų savo pirkėjams: daugelio pamėgta priemonė leis sutaupyti dar daugiau, tačiau tai dar ne viskas

IKI

Pranešimas spaudai

2023-08-22, 08:55

0 komentarų

Jau nuo pirmadienio prekybos tinklo „Iki“ pirkėjai gali dar labiau sumažinti savo išlaidas pirkiniams. „Iki“ atnaujino didelio populiarumo sulaukusią priemonę „Pigintuvas“.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
„Iki“ turi nuostabių naujienų savo pirkėjams: daugelio pamėgta priemonė leis sutaupyti dar daugiau, tačiau tai dar ne viskas

Nuo šiol pirkėjai kas savaitę paspaudę vos vieną mygtuką galės pasinaudoti net iki 10-ia pasiūlymų pigiau įsigyti įvairių prekių.

„Pernai rugpjūtį mūsų pristatytos „Pigintuvo“ iniciatyvos populiarumas pranoko lūkesčius – jau pirmaisiais mėnesiais „Iki“ programėlės atsisiuntimų skaičius išaugo dešimtis kartų. Vietoje nestovime ir nuolatos ieškome būdų pasiūlyti kuo daugiau prekių palankesnėmis kainomis, todėl prabėgus metams, atnaujiname ir „Pigintuvą“. Pirkėjams bus patogiau, o parduotuvėje jie išleis mažiau“, – apie naujieną pasakoja Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Atsidarius „Iki“ programėlę, „Pigintuvo“ skiltyje pirkėjai nuo šiol ras nebe keturis, o net iki 10 pasiūlymų prekėms už ypač patrauklias kainas. Kiekvieną savaitę šis sąrašas kis, tad verta nepamiršti pasitikrinti „Iki“ programėlės kiekvieną pirmadienį.

Pirmąją atnaujinto „Pigintuvo“ savaitę „Iki“ kviečia kanceliarinių prekių įsigyti net su 60 proc. nuolaida, „Žemaitijos“ saldžios grietinėlės sviestą – vos už 0,99 Eur. Tarp kitų pasiūlymų – ir nuolaidos varškei, slyvoms, kiaušiniams, aliejui, saldainiams, sauskelnėms.

Dar viena pirkėjams neabejotinai patiksianti naujovė – kiekvienas galės pasinaudoti visais tos savaitės „Pigintuvo“ pasiūlymais. Vienas mygtuko paspaudimas iškart aktyvuos visą gausų pasiūlymų krepšelį.

Jeigu dar nesate naudojęsi „Pigintuvu“, V. Budrienė primena, kad tą padaryti visai paprasta:

  1. Atsisiųskite „Iki“ programėlę arba apsilankyti iki.lt puslapyje.
  2. Prisijunkite prie savo lojalumo programos paskyros. Jei jos vis dar neturite, užsiregistruokite. Galėsite panaudoti savo turimą fizinę lojalumo programos kortelę arba išsiimti skaitmeninę.
  3. Atsidarykite „Pigintuvo“ skiltį ir iškart aktyvuokite visus tos savaitės pasiūlymus.
  4. Viskas – kasoje skenuokite savo kortelę bei gautą brūkšninį kodą ir apsipirkite pigiau.

Dar daugiau naujienų, kad apsipirkti būtų pigiau ir lengviau

„Mūsų fokusas – suteikti geriausią įmanomą patirtį pirkėjams. Visų pirma, tai reiškia aukštos kokybės prekes už patrauklias kainas. Tačiau ne tik tai – tobuliname ir mechanizmus, kad apsipirkimas būtų kuo sklandesnis bei patogesnis. „Pigintuvo“ atnaujinimas yra tik vienas jų“, – sako V. Budrienė.

Šiemet „Iki“ pristatė nemažai naujovių, kurias jau spėjo įvertinti pirkėjai. Tinkle skelbiamos įvairios teminės savaitės, per kurias pirkėjai gali pasinaudoti nuolaidomis net iki 60 proc. tam tikroms prekių grupėms, pavyzdžiui, ledams ar švaros prekėms.

Pavasarį buvo atnaujinta „Iki“ lojalumo programa. Kiekvieno apsipirkimo metu pirkėjai gauna taškus, kuriuos gali išleisti net keturiais būdais: pasiimti nuolaidą krepšeliui, įsigyti prekę už 1 ct, rinktis visuomet laimingą žaidimo „Laimės taškai“ bilietą arba mainyti juos į vertingus prizus „Taškotekoje“ – nuo bilietų į kiną iki televizoriaus ar paspirtuko.

Kad pirkėjų kasdiena būtų dar lengvesnė, rugpjūtį „Iki“ pristatė ir naujus parduotuvių formatus, kurie padeda pasirinkti geriausiai tos dienos poreikius atspindinčią parduotuvę. Nuo šiol visos „Iki“ parduotuvės priklausomai nuo dydžio ir asortimento žymimos viena, dviem arba trimis širdelėmis:

💚 – visos būtiniausios prekės arčiau namų

💚💚 – prekybos centras kasdieniniam apsipirkimui

💚💚💚– plačiausias asortimentas savaitiniam apsipirkimui.

„Iki“ taip pat aktyviai mažina reguliarias svarbiausių produktų kainas – vien pastaruoju metu kainos sumažintos ilgam įvairiausių pieno produktų sąrašui.

Be to, nuolat peržiūrimi ir kas savaitę atnaujinami nuolaidų pasiūlymai kainų leidinyje, papildomai taikomi valandiniai pasiūlymai ar nuolaidos tam tikroms prekių kategorijoms. Kiekvienam lojalumo programos dalyviui „Iki“ programėlėje taip pat pateikiami asmeniniai pasiūlymai, atsižvelgiant į jo perkamas prekes.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai lengva – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas