„Lidl“ pirkėjai sulaukė fantastiškos naujienos: naujausias pasiūlymas leis sutaupyti dar daugiau, sužinokite kaip tuo pasinaudoti

Prekybos tinklas „Lidl“ toliau stengiasi dėl savo pirkėjų: nauja reklamine kampanija kviečia sumaniai planuoti savo pirkinius ir išleisti dar mažiau. Norintys pigiau prisipildyti savo kasdienius pirkinių krepšius, turėtų ieškoti specialiais „1+1“ pakabukais pažymėtų įvairių prekių, kurių du vienetus galima įsigyti už vieno kainą.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Lidl“ pirkėjai sulaukė fantastiškos naujienos: naujausias pasiūlymas leis sutaupyti dar daugiau, sužinokite kaip tuo pasinaudoti

Tam pakanka turėti „Lidl Plus“ programėlę ir pasinaudoti šiais specialiais pasiūlymais: už žemesnes kainas pigiau įsigyti tiek šviežios mėsos, tiek pieno ar kitų produktų.

Kiekvieną savaitę programėlėje „Lidl Plus“ galima rasti įvairius, piniginei draugiškus pasiūlymus: už vieno kainą gali įsigyti net du vienetus nurodytų prekių, tačiau tik ribotą laiką – nuo pirmadienio iki trečiadienio imtinai. Tuo metu nuo ketvirtadienio iki sekmadienio pirkėjams pateikiami dar įdomesni ir tokie pat pigūs pasiūlymai.

„Dar pavasarį pirkėjams pasiūlę mažesnes pieno ir mėsos gaminių kainas, iki šiol sumažinome daugiau nei 620 reguliarių prekių kainų: nuo saldžių kepinių iki įvairių plaukų bei kitokios kosmetikos prekių. Todėl pristatydami naujuosius pasiūlymus ir toliau laikomės savo pažado pirkėjams – siūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Pasinaudoję „Lidl Plus“ programėle, mūsų pirkėjai neabejotinai „išeis į pliusą“: perki vieną prekę, o antrą gauni dovanų“, – sako „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Naujausia kampanija – su lengvu ironijos prieskoniu

Pirkėjus sumaniau planuoti savo pirkinius prekybos tinklas „Lidl“ kviečia pasitelkęs visą ryškiaspalvių priemonių spektrą: nuo atrinktų prekių lentynose žymėjimo specialiais „1+1“ pakabukais iki nuotaikingų reklaminių vaizdo klipų.

„Tokio pobūdžio pasiūlymai nėra naujiena rinkoje, dėl ko juos patraukliai pateikti vartotojams – tikras iššūkis. Todėl nutarėme šmaikščiai pažiūrėti per verslo, kuris, kaip įsivaizduoja žmonės, siekia tik uždirbti pelno, prizmę, taip pasijuokdami ir iš savęs, kad pirkėjams nemokamai dalijame kavą ar mėsainius. Tačiau pirkėjai žino, kad „Lidl“ jau nuo pirmųjų dienų Lietuvoje imasi drąsių sprendimų, dėl ko galiausiai laimi pirkėjas, gaudamas geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje“, – sako „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė K. Mažeikytė.

Reklaminės kampanijos autoriai – reklamos agentūra „New!“. Prie jos kūrimo prisidėjo prodiuserinė kompanija „Dansu“ bei dvi „Sidabrines gerves“ pelnęs režisierius Ignas Jonynas.

Remiantis šių metų vasarą atlikto prekių ženklų „Baltic Brands“ tyrimo rezultatais, drąsiausių prekių ženklų kategorijoje „Lidl“ pateko tarp penkių geriausių ir aplenkė kitus mažmeninės prekybos tinklus. Be to, jam atiteko ir specialus Lietuvos marketingo asociacijos „LiMA“ apdovanojimas.

Šių metų liepą „Lidl“ užsakymu rinkos tyrimų bendrovės „Norstat“ atliktos reprezentatyvios apklausos rezultatai parodė, kad kas antras Lietuvos gyventojas mažiausias prekių kainas randa būtent „Lidl“ parduotuvėse. Tiek pat respondentų pažymi, jog šio prekybos tinklo parduotuvėse lankosi, nes nori išleisti mažiausiai.

Apskritai, kaip nurodo apklausos rezultatai, „Lidl“ įvardijamas kaip tas, į kurį vykstama pirmiausiai norint apsipirkti pigiausiai. Tuo metu daugiau nei pusė – 54 proc. – apklaustųjų norėtų, kad ir kituose Lietuvos prekybos tinkluose būtų tokios žemos kainos kaip „Lidl“.

Spalio 2 d. duris atvėrus dar vienai naujai „Lidl“ parduotuvei, jau 72 veikia 26-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

5 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Tigė

Lidl programįlė- marazmas: vrikia tik tam tikrame telegone ir vienoje pardėje. Šian akcija kopūstams- mat, papūvę.

Zofija

Mačiau vaizdo įrašą pirkėjo iš LIDL parduotuvės. Akcija šaldytai žuviai, ir ką jūs pirkėjai manot, už raudonos akcijinės kainos - lygiai ta pati kaina, tai kur ta akcija?

Gintas

Pas mus išsigimusi prekyba. Trigubai pasikelia kainas o paskui tipo daro nuolaidas. Nuolaidos ištisus metus. Jokioje kitoje šalyje tokio nemačiau. Žmonių apgaudinėjimas ir tai legalu.

Antans

Geriau reikia baigti su "AKTYVAVIMAIS" nustoti apgaudinėti. Nevisi isiskaito į pinklės. Jeigu žmogui darote geriau tai reikia daryti papraščiau

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas