Maisto pristatymo platforma „Bolt Food“ vasarą grįžta į populiariausią Lietuvos kurortą – Palangą, užsisakyti galima jau dabar

Pranešimas spaudai

2024-06-15, 19:54

0 komentarų

Maisto pristatymo platforma „Bolt Food“ vasarą grįžta į populiariausią Lietuvos kurortą – Palangą. Naudodamiesi „Bolt Food“ programėle miesto gyventojai ir svečiai jau gali užsisakyti patiekalus iš daugiau nei dviejų dešimčių Palangos restoranų, picerijų bei maisto vagonėlių.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
Maisto pristatymo platforma „Bolt Food“ vasarą grįžta į populiariausią Lietuvos kurortą – Palangą, užsisakyti galima jau dabar

„Palangoje „Bolt Food“ jau veikė vieną sėkmingą vasarą, o šiemet grįžtame su itin stipriu restoranų partnerių pasirinkimu. Kai kuriems šį sezoną prie „Bolt Food“ prisijungusiems Palangos restoranams tai pirmasis kartas, kai šie naudojasi maisto pristatymo platformos paslaugomis, tad tikime, kad restoranai įvertins darbo su platforma naudą“, – sako Justinas Bambalas, „Bolt Food“ regiono vadovas.

Anot J. Bambalo, Palangos maitinimo sektoriaus atstovai dar palyginti neseniai ėmė jaukintis maisto pristatymą naudodami platformas, tačiau tie, kurie tai jau išbandė, spėjo pajusti tokios galimybės privalumus.

„Kadangi Palangos restoranų užimtumui didelę įtaką daro orai, bendradarbiavimas su maisto pristatymo programėle sumažina verslo jautrumą šiam daug lemiančiam veiksniui – dėl lietaus kurorto privalumais negalintys pasidžiaugti Palangos poilsiautojai vis tiek dažnai nori pasimėgauti vietos restoranų patiekalais, o šie bendradarbiaudami su maisto pristatymo platforma gali išlaikyti produktyvumą net esant prastesnėms oro sąlygoms“, – sako J. Bambalas.

Atostogautojai ir miesto gyventojai maistą užsisakyti galės iš daugiau nei dviejų dešimčių restoranų, tarp jų – „Meatbusters“, „Pizza Express“, „Crisperia“, „Can Can Pizza“, „Čili Pizza“, „Baltas vagonėlis“, „Heraklio Gyros“, „MeatUp Grilio Namas“, „Čagino restoranas“, „Molinis ąsotis“, „Thai Thanee cafe and restaurant“ ir daug kitų.

Birželio mėnesį visi užsakymai „Bolt Food“ programėlės naudotojams Palangoje bus pristatomi nemokamai. Platformos partneriai kurjeriai maisto pristatymą kurorte vykdys kiekvieną dieną nuo 11 iki 22 val.

„Tam, kad pavyktų užtikrinti kuo sklandesnį užsakymų pristatymą, labai kviečiame prie platformos prisijungti palangiškius ar aplinkinių vietovių gyventojus, norinčius tapti mūsų partneriais kurjeriais. „Bolt Food“ programėle besinaudojantys kurjeriai gali užsakymus pristatinėti jiems patogiu metu ir skirti tam tiek laiko, kiek nori. Pajamas už pristatytus užsakymus kurjeriai gauna kiekvieną savaitę“, – sako „Bolt Food“ regiono vadovas J. Bambalas.

Be Palangos šiuo metu maisto bei prekių pristatymą per „Bolt Food“ programėlę galima užsisakyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose ir Jonavoje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas