„Maxima“ parduotuvėse užfiksuotas neįtikėtinas rezultatas: pigiausio prekių krepšelio rezultatai nustebins daugelį, gerų naujienų bus ir šiemet

Beveik visus praėjusius metus pigiausią maisto prekių krepšelį užtikrino lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“. Kainas stebinčio portalo „Pricer.lt“ duomenimis, „Maxima“ 2023-uosius užbaigė išlaikydama mažiausios kainos lyderės poziciją ir 7 metus iš eilės gruodžio mėnesį išlaikė mažiausią pigiausių maisto prekių krepšelio kainą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Maxima“ parduotuvėse užfiksuotas neįtikėtinas rezultatas: pigiausio prekių krepšelio rezultatai nustebins daugelį, gerų naujienų bus ir šiemet

Pigiausią maisto prekių krepšelį „Maxima“ pernai užtikrino 11 iš 12-os mėnesių. Gruodį tinklo parduotuvėse buvo galima apsipirkti dar pigiau – lyginant su lapkričiu, „Pricer.lt“ stebimų būtiniausių maisto produktų krepšelio kaina buvo daugiau kaip 3 eurais mažesnė.

„Visus praėjusius metus nuosekliai siekėme užtikrinti savo pirkėjams galimybę apsipirkti mažiausiomis kainomis ir sutaupyti – tai patvirtina ir kainas stebinčio portalo ataskaita. Džiaugiamės, kad mažiausias kainas, pagal „Pricer.lt“, kaip ir jau 7 metus iš eilės, pavyko užtikrinti ir praėjusį gruodį, kai gyventojai ruošėsi šventėms ir dėl to patyrė daugiau išlaidų nei įprastai. Šiemet ir toliau stengsimės išlaikyti mažiausių kainų lyderės poziciją – pateisinti pirkėjų lūkesčius ir aukštai iškeltą mažos kainos kartelę“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ Pirkimų departamento direktorius Marius Tilmantas.

Kainas stebinčio portalo „Pricer.lt“ duomenimis, beveik visus metus „Maxima“ parduotuvėse pigiau nei kituose prekybos tinkluose buvo galima įsigyti bakalėjos prekių: avižinių dribsnių, ryžių, cukraus, taip pat juodojo šokolado ir makaronų.

Jau pirmąjį metų mėnesį – reikšmingai mažesnė grikių kaina

Be to, naujus metus „Maxima“ pradeda tęsdama ir įprastų prekių kainų mažinimą, kuris dar labiau praplės pirkėjų mėgstamiausių prekių sąrašą su mažesne įprasta kaina. Jau nuo sausio 9 d. reikšmingai mažinamos įprastos grikių kainos – savo mėgstamų prekių ženklų, tokių kaip „Extra line“, „Well done“, „Galinta“ ir kt., grikių pirkėjai galės įsigyti iki 25 proc. mažesne įprasta kaina.

Anot M. Tilmanto, pirkėjams didesnę vertę siekiama sukurti tiek mažinant įprastas produktų kainas, tiek taikant specialias nuolaidas ir pasiūlymus. Pavyzdžiu, vien „Anekdotas, o ne kaina“ pasiūlymai pirkėjams per mėnesį vidutiniškai leidžia sutaupyti daugiau kaip 5 mln. eurų. Prekybos tinklo duomenimis, net 89 proc. „Maxima“ parduotuvėse apsilankančių pirkėjų kasdien į savo krepšelius deda prekes su nuolaida.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas