„Maxima“ pirkėjai sulaukė puikių naujienų: pradedama nauja kampanija, kuri užtikrina neįtikėtinai žemas kainas

„Taip pigu, kad OHOHO!” – tokiu šūkiu šiemet sutikti artėjančias šventes kvies didžiausias šalies lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Maxima“ pirkėjai sulaukė puikių naujienų: pradedama nauja kampanija, kuri užtikrina neįtikėtinai žemas kainas

Devynis iš dešimties šių metų mėnesių pirkėjams užtikrinęs mažiausią būtiniausių maisto prekių krepšelio kainą, prekybos tinklas kalėdinėje kampanijoje primena, kad „Maximoje“ visapusiškai pasiruošti šventėms išleidžiant mažiau yra lengva. Kartu su šventinės kampanijos startu pristatomas ir lietuvių kūrėjų reklaminis vaizdo klipas, kuriame prekybos tinklo pirkėjai taps Kalėdų seneliais.

„Matome, kad šiemet, kaip niekad, mūsų pirkėjams yra labai svarbi maža kaina, tai parodo ir mūsų užsakymu rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta visuomenės apklausa – daugiau kaip pusei šalies gyventojų Kalėdos yra svarbiausia metų šventė ir pasiruošdami jai, didelė dalis žmonių tikisi sutaupyti“, sako „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Pasak I. Trakimaitės-Šeškuvienės, kainos temą Kalėdų kampanijai „Maxima“ pasirinko pirmą kartą. „Pakilią pasiruošimo nuotaiką norime perteikti mūsų pirkėjams, kuriems svarbu, kad visa tai leistų šeimos piniginė. Visus metus vertėmės per galvą, kad užtikrintume mažas kainas, todėl ir kalėdinėje kampanijoje pagrindinį dėmesį sutelkėme į geriausias šventinio asortimento kainas ir pasiūlymus, kuriais pasinaudojus taip ir norėsis virsti Kalėdų seneliu“, – teigia ji.

Kartu su kalėdine kampanija pristatomas ir Lietuvoje kurtas bei nufilmuotas reklaminis vaizdo klipas, kurio idėja – su tokiomis mažomis kainomis, pirkėjai gali dovanoti daugiau, nes išleidžia mažiau.

„Šiųmetės kalėdinės kampanijos šūkis „Taip pigu, kad OHOHO!” yra tiesioginė aliuzija į visų pasąmonėje gerai atpažįstamą Kalėdų senelio pasisveikinimą „Ho ho ho“. Kampaniją lydinčio reklaminio klipo siužetas pasakoja apie „Maxima“ pirkėjus, kurie pamatę kainas nusistebėdami sušunka: „OHOHO!” ir pavirsta Kalėdų seneliais“, – apie klipo idėją pasakoja „Maxima“ Rinkodaros departamento direktorius Kristupas Buzys.

Šventėms skirtą „Maximos“ kampanijos idėją kūrė ir įgyvendino agentūra „TRUTH“. Pasak agentūros strategijų vadovo Tomo Bartninko, užduotis papasakoti įdomiai apie kainą Kalėdų kampanijoje buvo įdomus iššūkis visai komandai. „Kalėdoms įprasta rinktis jautrias istorijas, socialines aktualijas. Tačiau šiemet vyraujanti kūrybinė žinutė, kad kiekvienas gali tapti Kalėdų seneliu su „Maxima“, nuteikia labai pozityviai ir žaismingai. Video klipą kūrė beveik šimto žmonių komanda, filmavosi kelios dešimtys kalėdiniais kostiumais vilkinčių žmonių“, – teigia jis.

Specialiai klipo filmavimui buvo pagaminta daugiau kaip 20 „Meistro kokybės“ tortų, tarp kurių ir šventiniu laikotarpiu pirkėjų mėgstamiausias tortas „Pūga“.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas