„Messenger“ sulaukė keletos naujų galimybių: nuo šiol galite siųsti aukštos kokybės nuotraukas ir didesnius failus, tačiau tai dar ne viskas

Lukas Snarskis

2024-04-10, 10:55

0 komentarų

Socialinis tinklas „Facebook“ yra vienas populiariausių Lietuvoje. Kompanijos „Meta“ valdoma platforma nuolat sulaukia įvairiausių atnaujinimų, o pasikeitimai dažnai pasiekia ir „Messenger“ programėlę. Pastaroji daugelio pamėgta dėl lengvos galimybės pasiekti savo draugus ar pažįstamus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Messenger“ sulaukė keletos naujų galimybių: nuo šiol galite siųsti aukštos kokybės nuotraukas ir didesnius failus, tačiau tai dar ne viskas

„Meta“ atstovai šiandien paskelbė apie naujas „Facebook Messenger“ funkcijas, kurios turėtų patikti daugeliui šios programėlės naudotojų. Vienas didžiausių naujienų – nuo šiol galima siųsti aukštos kokybės nuotraukas, o tai padaryti ganėtinai paprasta.

Norėdami siųsti aukštos kokybės nuotraukas - tiesiog pasirinkdami norimą siųsti vaizdą ir prieš paspausdami išsiuntimo mygtuką įjunkite HD perjungiklį, kuris dabar bus rodomas. Verta pastebėti, kad galimybė siųsti HD nuotraukas neseniai pasirodė ir „WhatsApp“ platformoje, kuri taip pat yra valdoma bendrovės „Meta“.

Kita naujiena – nuo šiol galėsite kurti bendrus albumus su draugais ir šeimos nariais, į kuriuos galėsite pridėti nuotraukų ir vaizdo įrašų. Norėdami sukurti tokį albumą, grupės pokalbyje pasirinkite kelias nuotraukas, tada bakstelėkite „Create album“. Norėdami pridėti nuotraukų ir vaizdo įrašų prie esamo albumo, bakstelėkite Įtraukti į albumą. Žinoma, jei norite, taip pat galite pervadinti albumus.

„Meta“ paskelbė, kad visi grupės pokalbio dalyviai gali peržiūrėti, pridėti, ištrinti ir atsisiųsti visas nuotraukas ir vaizdo įrašus iš bendrai naudojamo albumo. Norėdami pereiti į pokalbio bendrinamą albumą, bakstelėkite grupės pokalbio pavadinimą, tada bakstelėkite „Media“ ir ten juos pamatysite. Ši funkcija bus įdiegta artimiausiomis savaitėmis.

Tarp naujienų ir tokios galimybės kaip žmonių pridėjimas į grupes naudojant QR kodą, o taip pat ir padidintas siunčiamų failų dydžio limitas. Pranešama, jog nuo šiol galima siųsti dokumentus, kurių dydis yra iki 100 MB. Palaikomi visi pagrindiniai formatai, įskaitant „Word“, PDF, „Excel“ ir pan.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas