Internetas

Netrukus atsisveikinsime su legendiniu paukšteliu: E.Muskas ėmėsi diskusijų audrą sukėlusių pokyčių, žengiama į naują erą

Elonas Muskas paskelbė apie neišvengiamą „Twitter“ prekės ženklo pakeitimą į X.

Netrukus atsisveikinsime su legendiniu paukšteliu: E.Muskas ėmėsi diskusijų audrą sukėlusių pokyčių, žengiama į naują erą

Liepos 23 d. jis savo „Twitter“ paskyroje parašė: „Netrukus atsisveikinsime su „Twitter“ prekės ženklu ir palaipsniui su visais paukščiais.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tai sukėlė daugybę klausimų iš paslaugos vartotojų, kurie yra suglumę, ką reiškia X ir kodėl „Twitter“ bus vadinamas tokiu būdu. Ir jie netgi pradėjo siūlyti savo naujojo paslaugos logotipo versijas.

Naujojo pavadinimo ideologiją savo tviteryje atskleidė Linda Iaccarino, neseniai paskirta „Twitter“ generaline direktore.

„X yra ateities neriboto interaktyvumo būsena, orientuota į garsą, vaizdo įrašus, žinutes, mokėjimus ir bankininkystę, kurianti pasaulinę idėjų, produktų, paslaugų ir galimybių rinką. X, varomas dirbtinio intelekto, sujungs mus visus taip, apie ką tik pradedame svajoti“, – rašė ji.

Anot jos, daugelį metų gerbėjai ir kritikai stūmė „Twitter“ link didelių svajonių, greičiau diegti naujoves ir realizuoti savo didžiulį potencialą. X padarys tai ir dar daugiau. „Per pastaruosius 8 mėnesius jau pradėjome matyti, kad X įgavo formą greitai paleistų funkcijų dėka, bet mes tik pradedame”, – gražbyliavo vadovė.

Spėjama, kad naujasis paslaugos logotipas bus pristatytas šiandien arba rytoj.

Priminsime, kad „Twitter“ nustojo egzistuoti 2023 m. balandžio mėn. Dabar „Twitter“ socialinį tinklą valdo Elono Musko neseniai sukurta „X Holding Corp”. Rinkos ekspertai jau tada darė prielaidą, kad šio naujo verslo padalinio pagrindu gali būti sukurta pati X superprograma, primenanti kinų WeChat, apie kurią Muskas kalbėjo 2022 metų lapkritį nusipirkęs Twitter.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas