„Spotify“ pristato dar vieną naujovę: išplečiamos dirbtinio galimybės, tačiau lietuviams šios funkcijos dar teks palaukti

Arnas Balčiūnas

2024-04-10, 10:55

0 komentarų

Šiuo metu generatyvinis dirbtinis intelektas yra visur - nuo išmaniųjų telefonų ir kompiuterių iki interneto naršyklių ir įvairių kitų prietaisų. Daugelis gamintojų pristato vis daugiau įvairių sprendimų, o nuo mados neatsilikti stengiasi ir „Spotify“ platformos kūrėjai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Spotify“ pristato dar vieną naujovę: išplečiamos dirbtinio galimybės, tačiau lietuviams šios funkcijos dar teks palaukti

Dirbtinio intelekto galimybės „Spotify" programėlėje nėra didelė naujiena. Šią platformą valdanti bendrovė dar prieš kurį laiką pasiūlė dirbtinio intelekto didžėjaus galimybę. Tačiau dabar „Spotify“ dar labiau patobulino dirbtinio intelekto grojaraščių beta versiją.

Bendrovė paskelbė apie dirbtinio intelekto grojaraščius „Spotify Premium“ prenumeratos turėtojams, leidžiančius kurti grojaraščius pasitelkus balsinę komandą. „Spotify“ taip pat pasidalijo keliais užuominų pavyzdžiais, tarp jų – „relaxing music to tide me over during allergy season „ (liet. atpalaiduojanti muzika, kuri padėtų man atsipalaiduoti alergijos sezono metu) ir „a playlist that makes me feel like the main character.“ (liet. grojaraštis, kuris priverstų mane pasijusti pagrindiniu veikėju).

Vienos populiariausių muzikos programėlės kūrėjai pažymėjo, kad užuominas gali sudaryti vietos, gyvūnai, veiklos rūšys, spalvos, emotikonai ir filmų personažai. „Spotify“ pažymi, kad geriausios užuominos sujungia nuotaikas, atlikėjus ir žanrus, nors šiuos grojaraščius galima tikslinti tolesnėmis užuominomis. „Spotify“ taip pat teigė, kad ji „taiko priemones“, susijusias su įžeidžiančiomis užuominomis.

Kol kas nesitikėkite, kad grojaraščiai bus pradėti plačiai naudoti, nes „Spotify“ patvirtino, kad dirbtinio intelekto grojaraščiai kol kas prieinami tik „Premium“ prenumeratoriams Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Kaip bebūtų, tikėtina, kad ši paslauga netrukus bus prieinama ir daugiau regionų, įskaitant ir Lietuvą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas