Šiuo metu generatyvinis dirbtinis intelektas yra visur - nuo išmaniųjų telefonų ir kompiuterių iki interneto naršyklių ir įvairių kitų prietaisų. Daugelis gamintojų pristato vis daugiau įvairių sprendimų, o nuo mados neatsilikti stengiasi ir „Spotify“ platformos kūrėjai.
MEGA IŠPARDAVIMAI – NUOLAIDOS NET IKI 80%, SPAUSKITE ČIA IR PASIRŪPINKITE KALĖDINĖMIS DOVANOMIS JAU DABAR
Dirbtinio intelekto galimybės „Spotify" programėlėje nėra didelė naujiena. Šią platformą valdanti bendrovė dar prieš kurį laiką pasiūlė dirbtinio intelekto didžėjaus galimybę. Tačiau dabar „Spotify“ dar labiau patobulino dirbtinio intelekto grojaraščių beta versiją.
Bendrovė paskelbė apie dirbtinio intelekto grojaraščius „Spotify Premium“ prenumeratos turėtojams, leidžiančius kurti grojaraščius pasitelkus balsinę komandą. „Spotify“ taip pat pasidalijo keliais užuominų pavyzdžiais, tarp jų – „relaxing music to tide me over during allergy season „ (liet. atpalaiduojanti muzika, kuri padėtų man atsipalaiduoti alergijos sezono metu) ir „a playlist that makes me feel like the main character.“ (liet. grojaraštis, kuris priverstų mane pasijusti pagrindiniu veikėju).
Vienos populiariausių muzikos programėlės kūrėjai pažymėjo, kad užuominas gali sudaryti vietos, gyvūnai, veiklos rūšys, spalvos, emotikonai ir filmų personažai. „Spotify“ pažymi, kad geriausios užuominos sujungia nuotaikas, atlikėjus ir žanrus, nors šiuos grojaraščius galima tikslinti tolesnėmis užuominomis. „Spotify“ taip pat teigė, kad ji „taiko priemones“, susijusias su įžeidžiančiomis užuominomis.
Kol kas nesitikėkite, kad grojaraščiai bus pradėti plačiai naudoti, nes „Spotify“ patvirtino, kad dirbtinio intelekto grojaraščiai kol kas prieinami tik „Premium“ prenumeratoriams Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Kaip bebūtų, tikėtina, kad ši paslauga netrukus bus prieinama ir daugiau regionų, įskaitant ir Lietuvą.