„Spotify“ vartotojai turėtų pasiruošti blogiausiam: netrukus gali tekti mokėti daugiau nei anksčiau, tačiau yra ir viena gera naujiena

Lukas Snarskis

2024-04-13, 12:00

1 komentaras

Visame pasaulyje yra daug muzikos srautinio perdavimo paslaugų, todėl rinka yra labai konkurencinga. Kiekviena srautinio perdavimo paslauga savo strategijomis kovoja, kad pakiltų į lentelės viršų.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Spotify“ vartotojai turėtų pasiruošti blogiausiam: netrukus gali tekti mokėti daugiau nei anksčiau, tačiau yra ir viena gera naujiena

Nors kai kurie iš jų daugiausia dėmesio skiria muzikos kokybei, kiti verčiau šiek tiek nutolsta nuo aukščiausios kokybės srautinio perdavimo ir renkasi prieinamą kainą. Būtent pastarąjį aspektą nusprendė pakoreguoti „Spotify“, kuomet pernai pakėlė savo prenumeratų kainas.

Kiek anksčiau, mūsų šalyje „Premium“ prenumerata kainavo 6,99 eurus, o nuo praėjusių metų vidurio ši kaina pasiekė 7,99 eurus. „Premium Duo“ plano kaina pakilo nuo 8,99 iki 10,49 euro per mėnesį, o „Premium Family“ kaina nuo 10,99 iki 12,99 euro. Ir tai dar ne pabaiga.

Remiantis naujausia informacija, „Spotify“ ir vėl ketina didinti savo paslaugų kainas, o tai gali įvykti dar šiemet. Kainų didinimas turėtų paliesti „Premium“ planą, kuris pabrangs vienu euru, o „Premium Duo“ ir planas šeimoms gali brangi ir 2 eurais, praneša „Bloomberg“.

Kol kas nėra žinoma ar visuose regionuose bus keliamos kainos ir ar tai palies Lietuvą, tačiau tokio kainų pakėlimo tikimasi šių metų pabaigoje. Teigiama, kad „Spotify“ nusprendė peržiūrėti savo prenumeratų kainodarą, kad kompensuotų audio knygų kainą. Nuo praėjusių metų spalio, kai kuriose rinkose „Premium“ nariams leista klausytis 15 valandų audio knygų per mėnesį be papildomo mokesčio.

Verta paminėti, jog netrukus gali debiutuoti ir naujas „bazinis“ planas, kuris bus kiek pigesnis ir skirtas tiems, kurie klausosi tik muzikos ir įvairių tinklalaidžių. Žinoma, ši prenumerata nesuteiktų galimybės klausytis programėlėje esančių audio knygų.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas