Svarbu planuojantiems šį savaitgalį pasinaudoti didžiulėmis nuolaidomis: štai ką būtina žinoti

Šiandien į visas šalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuves sugrįžo didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukusios „Didžiųjų nuolaidų dienos“. Jų metu, pirkėjams, perkantiems dvi ar daugiau skirtingų arba vienodų ne maisto prekių, suteikiama net 50 proc. nuolaida.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Svarbu planuojantiems šį savaitgalį pasinaudoti didžiulėmis nuolaidomis: štai ką būtina žinoti

Įprastai paskelbus tokias dideles nuolaidas „Maximoje“ išauga norinčiųjų įsigyti pigesnių prekių pirkėjų srautas – jis kai kur pastebimas jau ir šiuo metu. Norintiems sutaupyti laiko bei apsipirkti greičiau prekybos tinklas atskleidė, kada yra geriausias metas tai padaryti.

Šį savaitgalį vykstančių „Didžiųjų nuolaidų dienų“ metu pirkėjai galės įsigyti perpus pigiau namų apyvokos, vaikų, augintinių prekes, buitinę techniką, indus, puodus, keptuves, tekstilę, asmens higienos priemones bei dar daugiau ne maisto kategorijos prekių. Pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei 10 tūkst. skirtingų rūšių prekių.

„Kaskart paskelbus dideles nuolaidas pastebime iki keliasdešimt kartų išaugusius prekių pardavimus, nutįsusias lankytojų eiles. Matome, kad pirkėjams mažesnės kainos yra itin aktualios ir tokių masinių nuolaidų metu jie gali ilgam pasirūpinti ne maisto prekių atsargomis“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Kada geriausias metas keliauti į parduotuvę?

„Maximos“ atstovė primena, kad pirkėjų patogumui nuolaidų dienos parduotuvėse vyksta tris dienas – prasidėjo šiandien ir baigsis sekmadienį. Prekybos tinklo duomenys rodo, kad vykstant „Didžiųjų nuolaidų dienoms“, pirkėjų srautas lyginant su įprastu savaitgaliu parduotuvėse išauga dešimtadaliu. „Maximos“ teigimu, lankytojų srautas pamažu ima augti nuo pietų.

„Esant didžiulėms nuolaidoms, daugiausiai pirkėjų apsilankant prekybos tinklo parduotuvėse fiksuojame apie 12-13 val. Būtent tada prie kasų nutįsta didžiausios eilės pirkėjų. Norintiems sutaupyti laiko bei apsipirkti greičiau patariame užsukti į parduotuves ir tada, kai pirkėjų srautas yra kiek mažesnis. Pavyzdžiui, šiandien darbo valandomis ar vakare, o savaitgalį – anksčiau iš ryto ar antroje dienos pusėje“, – rekomenduoja I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

„Maxima“ taip pat primena, kad kai kurios tinklo parduotuvės dirba ilgiau, tad ramiau apsipirkti jose galima ypač anksti ryte arba net po 21 valandos. Tikslų jų darbo laiką pirkėjai gali pasitikrinti „Maximos“ interneto svetainėje.

Veiks daugiau kasų, dirbs daugiau salės darbuotojų

Prekybos tinklui atsižvelgus į išaugusius pirkėjų srautus bei stengiantis juos sureguliuoti, lankytojų patogumui piko valandomis šį savaitgalį veiks daugiau kasų ir dirbs daugiau salės darbuotojų. Į pagalbą įprastai parduotuvėse dirbantiems kolegoms atvyks ir administracijoje dirbantys darbuotojai.

„Jau keletą metų ne parduotuvėse dirbantys kolegos mielai ateina į pagalbą, kai žinome, kad pirkėjų srautai stipriai išaugs, pavyzdžiui, šventiniu laikotarpiu. Šį savaitgalį vien Vilniuje veikiančiose didesnio formato parduotuvėse dirbs apie 100 administracijos kolegų – jie žino, kaip dirbti kasoje ar salėje, todėl džiaugiamės galėdami pasidalinti darbais ir padėti dirbantiesiems parduotuvėse“, – pasakoja I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Be to, greičiau atsiskaityti norintys pirkėjai visuomet gali rinktis savitarnos kasas, o kai kuriose didžiosiose parduotuvėse – savarankišką prekių skenavimą prekybos salėje su „Scan&Go“.

Prekių krepšeliuose – nuo tualetinio popieriaus iki šlapio ėdalo katėms

„Maximos“ atstovė pastebi, kad „Didžiųjų nuolaidų dienos“ daugumai pirkėjų yra puiki proga nupirkti vaikams žaislų, atsinaujinti indų, namų dekoravimo kolekciją ar įsigyti norimos smulkios buitinės technikos.

„Tai, ko reikia – nuo tarkos, keptuvės, šiukšlių maišo iki batų tepalo, sauso šampūno ar žvakių, ras kiekvienas, nes nuolaidos taikomos net daugiau nei 10 tūkst. skirtingų rūšių prekių. Pastebime, kad esant tokioms didžiulėms nuolaidoms dažniausiai pirkėjai iš prekių lentynų šluoja tualetinį popierių, šlapią augintinių maistą, kojines, indus, asmens higienos priemones ir įvairias buitines namų apyvokos prekės“, – sako I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Beje, norintiems pasinaudoti didžiulėmis nuolaidomis nebūtina skubėti tik į didelio formato „Maximos“ parduotuves. Kasdieniams namų poreikiams įprastų buities prekių: buitinės chemijos, popieriaus gaminių ar asmeninės higienos bei kosmetikos priemonių visada galima rasti ir mažesnėse, „X“ bei „XX“ formato, „Maxima“ parduotuvėse.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas