Pasaulis

Ko tik rusai nepadarys, kad nereikėtų eiti į fronto linijas: internete plinta išskirtiniai kadrai, pamatykite tai ir jūs!

Rusijos kariuomenė vis labiau morališkai palaužta.

Ko tik rusai nepadarys, kad nereikėtų eiti į fronto linijas: internete plinta išskirtiniai kadrai, pamatykite tai ir jūs!

Rusijos kariuomenė vis labiau morališkai palaužta.

Ši tendencija vis ryškiau matoma prasidėjus mobilizacijai Rusijoje. Mobilizuotieji sugalvojo daugybę būdų, kaip išvengti išvykimo į mūšio lauką: vieni laužo ginklus, kiti pirštus, treti dezertyruoja ar pasiduoda. Tačiau vienas iš jų pasirodė ypač išradingas. Internetinėje erdvėje plinta nauja rusų pamoka "kaip nekariauti".

Jau tapo kasdienybė, jog mobilizuoti okupantai dezertyruoja ar pasiduoda Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms, tačiau ne retas rusas dar iki fronto suka galvą kaip ten nepatekti. Jei yra galimybė neiti į mūšio lauką - jie ją išnaudoja visais įmanomais būdais. Kaip ir šis rusų kareivis vaizdo įraše.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Ukrainos generalinio štabo duomanimis, vien tik lapkričio 2 dieną okupantai neteko 730 karių, o nuo invazijos pradžios Ukrainoje žuvo apie 74000 Rusijos karių.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Rekomenduojame peržiūrėti

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas