Pasaulis

V.Putino planas mobilizuoti rusus veikia ne taip kaip tikėtasi: naujokai ir vėl kelia bangas, pasirodęs vaizdo įrašas atskleidžia neįtikimas detales

Rusijos pradėtas karas Ukrainoje tęsiasi jau daugiau nei aštuonis mėnesius. Kremlius visais būdais bando didinti savo pajėgas, o tam buvo pasitelkti ir kaliniai. Tačiau daugiausiai problemų Vladimiro Putino kariuomenei kyla su mobilizuotaisiais.

V.Putino planas mobilizuoti rusus veikia ne taip kaip tikėtasi: naujokai ir vėl kelia bangas, pasirodęs vaizdo įrašas atskleidžia neįtikimas detales

Kazanėje esantys mobilizuotieji surengė riaušes kovos koordinavimo punkte, kad būtų kuo greičiau išsiųsti į karą Ukrainoje. Šimtai vyrų išėjo iš palapinių ir kalbėjo apie nesąžiningą nuostatą. Vaizdo įrašas iš įvykio vietos buvo patalpintas „Ukraine 365“ sukurtame „Telegram“ kanale.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Mobilizuotuosius piktina sąlygos, su kuriomis jiems tenka susidurti: su surūdijusiais kulkosvaidžiais, be vandens, maisto ir šildymo. „Mobiki“ prašoma duoti bent malkų, jog būtų galima pasišildyti gyvenamosiose vietose.

Skelbiama ir apie tai, jog protestuotojai išvijo generolą, kuris, būdamas neblaivus, atėjo pakelti naujokų moralės. Ne pačių gražiausių žodžių tiradą išklausyti teko ir karininkui, kuris atėjo derėtis su naujokais. Jam nedelsiant teko pasišalinti iš įvykio vietos.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kazanėje esančioje stovykloje, naujokai liejo nepasitenkinamą dėl gaunamų ginklų, kurie, kaip teigiama, net nelabai tinkami naudoti. Skundžiamasi ir dėl vandens trūkumo, o taip pat ir maitinimo. Verta prisiminti ir tai, jog tai jau ne pirmas kartas kai mobilizuoti rusai skundžiasi esamomis sąlygomis.

Kiek anksčiau, buvo skelbiama ir apie riaušes, kurios vyksta Uljanovske. Specialiai įrengtame mobilizuotųjų mokymo centre kilo konfliktas, o jam numalšinti buvo pasitelkti pareigūnai iš Nacionalinės gvardijos.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas