Laikas nustoti piratauti: dabar „Windows 10“ ar „Office“ pakuotę galima įsigyti už itin žemą kainą

Laikas nustoti piratauti: dabar „Windows 10“ ar „Office“ pakuotę galima įsigyti už itin žemą kainą

Partnerio turinys

, atnaujinta 2021-10-18, 01:16

Lietuvoje piratavimo mastai pamažu mažėja. Muzikos klausomės naudodami „Spotify”, serialus žiūrime „Netflix” platformoje, o neretai susigundome ir viena kita mokama programėle išmaniajam telefonui. Deja, nepaisant teigiamų pokyčių, vis dar nemažos dalies tautiečių kompiuteriuose rastume nelegalias „Windows 10” operacinės sistemos ir „Office” biuro programų kopijas. Mūsų manymu, dabar yra pats tinkamiausias laikas tai pabaigti, nes legalizavimasis šiuo metu itin prieinamas. Taigi, kartu su mūsų partneriu „URcdkey” nusprendėme skaitytojams pasiūlyti ypatingas legalizavimosi sąlygas.

„Windows 10” už kelis kavos puodelius

Windows-10-Pro

Prisimenate tuos laikus, kai „Windows” licencija kainuodavo šimtą ar net daugiau eurų, o daugeliu atveju norint legaliai naudotis šia operacine tiesiog labiau apsimokėdavo nusipirkti naują kompiuterį su jau įdiegtais legaliais Windowsais? Pasakysime tik tiek - šie laikai baigėsi.

Dabar „Windows” licencijos aktyvavimo kodą gausite galite gauti už sumą, kurią kai kurie žmonės per kelias dienas išleidžia kavai.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą TELEFONAI20 „Windows 10 Home” aktyvacijos kodą įsigysite vos už 12,10 euro.

Naudojantiems kompiuterį darbui rekomenduojame spausti čia ir suvedus tą patį kodą įsigyti „Windows 10 Pro” už 13,40 euro.

Dar vienas pasiūlymas, kurį siūlo mūsų partneris – tai dviguba „Windows 10 Pro“ licencija, kuri gali būti aktyvuota dvejuose kompiuteriuose. Ją įsigyti galite paspaudę čia, o jos kaina siekia vos 23,86 euro.

Primygtinai rekomenduojame pateikti tikrą ir teisingą savo elektroninio pašto adresą, nes būtent į jį po mokėjimo ir bus atsiųstas licencijos kodas.

„Microsoft Office” - visos biuro programos legaliai

office-header

„Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. Tai kartą ir visiems laikams siūlome išspręsti įsigijus vieną iš žemiau esančių biuro programų paketų.

Paspaudę čia ir suvedę nuolaidos kodą TELEFONAI20, naujausią ir pilniausią „Microsoft Office 2019 Professional Plus” įsigysite vos už 38,01 euro.

Tuo metu dėl tam tikrų priežasčių ar įpročių norintys senesnio „Microsoft Office 2016 Professional Plus” turėtų spausti šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę TELEFONAI20, paketą įsigyti už 22,63 euro.

Kartu pirkti apsimoka - „Windows 10” ir „Office” komplektai pigiau

windows-office-logo

Visi žinome, jog perkant daugiau pardavėjas bus kur kas sukalbamesnis ir greičiau sutiks pritaikyti nuolaidą. Panašiai yra ir su licencijos kodais - jei nusprendėte tapti legalus iki galo, tikrai sutaupysite kelis eurus.

Paspaudus šią nuorodą ir prieš mokėjimą suvedus nuolaidos kodą TELEFONAI20, „Windows 10 Pro” ir „Office 2019 Professional” komplektą nusipirksite vos už 46,12 euro.

Kaip jau minėjome, perkant būtina nurodyti galiojantį ir tikrą elektroninio pašto adresą, nes būtent ten ir gausite licencijos kodus.

„URcdkey“ yra vienas didžiausių licencijų ir žaidimų aktyvacijos kodų prekybininkų. Visa produkcija yra 100 proc. legali ir tikrai veikianti. Kompanija priima praktiškai visų tipų mokėjimų būdus – kredito korteles, bankinius pervedimus bei „PayPal“, kas garantuoja, jog bendrovė nesukčiauja.

Po sėkmingo apmokėjimo „URcdkey“ licencijos kodą išsiunčia per 24 val. nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadagi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@urcdkeys.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Pardavėjas pabrėžia, jog prieš aktyvuojant įsigytą kodą būtina atsisiųsti teisingą „Windows“ ar „Office“ versiją.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Guest

nekenčiu 10 vidausų. Nieko neina normaliai instaliuoti, išlenda error lauchiing ir viskas. Turėjau Windows XP, Windows 7 jokių problemų nebuvo. Pinigai išmesti kaip į balą

Čiubaka

O tai kam paprastam juseriui mokėti už MS Office, jei yra nemokamas Open Office? Kai paprastam vartotojui per akis ir nemokamos alternatyvos

Pirkejas

tai kodel negalima pirkt is oficialios Microfoft parduotuves su nuolaidos kodu? Matyt greiciausiai lochotronas.

Liu

Siūlau pasidomėti, ar įsigysite legalius raktus. Nes pardavėjo adresas (22-44 Watty Street) realybėje neegzistuoja, kompanijos Urcdkeys registracijos duomenų irgi nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas