Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Liko tik keli vienetai: greitas ir darbui paruoštas nešiojamas kompiuteris tekainuoja €264

Liko tik keli vienetai: greitas ir darbui paruoštas nešiojamas kompiuteris tekainuoja €264

Ignas Petrikonis

2021-02-06, 19:10

Nešiojamas kompiuteris daugeliui šiomis dienomis tapo pagrindiniu darbo įrankiu. Vos atsikėlę jį čiumpame, skubėdami prisijungti prie rytinio pasitarimo, jame karštligiškai spaudome klaviatūrą norėdami kasdien atsakyti į milijoną naujų elektroninių laiškų, net per darbo pertraukėlę nuo jo nesitraukiame, nes įprotis paskaityti naujienų portalus ar praslinkti socialinius tinklus taip pat niekur nedingo. Netgi vaikai dabar turi pateisinamą priežastį neatsitraukti nuo kompiuterio - kaip kitaip „mokytis”? Nenuostabu, kad taip smarkiai pasikeitusi situacija privertė apmąstyti, dabartinis jūsų laptopas yra pajėgus atlaikyti visą šią rutiną. Taigi, šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti nuostabų naujo nešiojamo kompiuterio pasiūlymą.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą B5F5CE8EDA953001, itin lengvą ir greitą „KUU A8S” nešiojamą kompiuterį galite įsigyti vos už 261,26 euro. Į šią kainą įskaičiuotas visų įmanomų mokesčių išvengiantis pristatymas iš Vokietijos sandėlio, kuris dar ir yra labai greitas. Rekomenduojame pernelyg nedelsti, nes egzempliorių kiekis prekybininko sandėlyje sparčiai mažėja.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Daugiau apie „KUU A8S”

210131-154323

„KUU”, išleidusi ne vieną didelio populiarumo sulaukusi nešiojamą kompiuterį, kurdama „A8S” stengėsi suderinti su priešingus dalykus - portabilumą ir produktyvumą. Visa tai pavyko labai neprastai, kadangi prietaiso korpusas yra labai plonas, o to įspūdį dar labai sustiprina pleišto formą, kurią išpopuliarino „MacBook Air”. Tai leis kompiuterį sutalpinti bet kokiame krepšyje, o dviejų kilogramų nesiekiantis svoris vilios jį pasiimti visur, kur bevažiuotumėte.

210131-154417

Žvelgiant iš dizaino perspektyvos, „KUU A8S” neprimena nieko, ką už panašią sumą rastume mūsų šalies prekybininkų parduotuvėse - sidabrinė korpuso spalva, pirštų antspaudų nerenkanti danga ir juoda ekrano rėmų spalva, juos vizualiai paslepianti, sukuria solidumo ir modernumo įspūdį. Kitaip tariant, galima būti ramiam, kad nereikės visą dieną žiūrėti į juodą plastiko dėžę.

210131-154453

Šis kompiuteris ypatingas ir tuo, jog nepaisant plono korpuso, jame kompanija pasirinko montuoti didelį 15,6 colio įstrižainės ekraną, o ne kokį 13 ar 14 colių nykštuką. Žodžiu, galėsite ne tik patogiai dirbti, bet ir jaukiai pažiūrėti filmą. Kalbant apie kokybę, stebėtina, jog tokiame nebrangiame prietaise įdiegta IPS technologijos matrica, suteikianti puikų šviesumą ir gerus matymo kampus. Jos raiška siekia FullHD standartą, tad nematysite atskirų pikselių, kas itin pravers, jei kompiuteryje daug skaitote ar redaguojate dokumentus. Na, o maksimalų komfortą akims garantuos speciali atspindžius sugerianti danga. Sutikime, tikrai neblogas komplektas, kurio pavydėtų net ir brangesni įrenginiai.

210131-154712

Atidarius ekraną dėmesį patrauks ypatingai suprojektuota klaviatūra. Gamintojas džiaugiasi išnaudojęs kiekvieną korpuso milimetrą, todėl mygtukai yra maksimaliai dideli ir patogūs spausti, o vietos užteko netgi ir atskiriems skaičių mygtukams - jei daug dirbate su „Excel” ar kitomis skaičiavimo programomis, turbūt žinote, kaip nepatogu naudotis ta horizontalia universalių klavišų eile, po kuria dažnai slepiasi ir lietuviškos raidės. Taip pat „KUU A8S” nusipelno liaupsių už kelis lietimus vienu metu palaikančią liečiamąją aikštelę - ja naudotis bus daug patogiau, todėl galbūt galėsite su kompiuteriu nebesinešioti tradicinės pelės.

210131-154739

Kompiuterio viduje slepiasi „Intel J3455” procesorius, kurio taktinis dažnis siekia 2,3 GHz, bei „Intel HD Graphics 500” grafikos plokštė. Ką tai reiškia žmonių kalba? „KUU A8S” visas kasdienes užduotis atliks su vėjeliu. Nesvarbu ar tai būtų nemažai naršyklės langų, daugybė „Office” dokumentų ar dar kokių kitų procesorių paprakaituoti verčiančių scenarijų, viskas veiks ir nestrigs. Taip pat galima paminėti dosnius 6GB RAM ir net 256GB SSD diską. Pastarasis yra daugybę kartų greitesnis už panašiai kainuojančiuose kompiuteriuose montuojamus HDD kietuosius diskus, todėl „KUU A8S” įsijungs vos per kelias sekundes, aplikacijas atvers akimirksniu be erzinančios pauzės ir panašiai.

210131-154801

Gerai ir tai, kad kompiuteryje jau gamykliškai įdiegta „Windows 10” operacinė sistema ir „Office” paketas, tad nereikės vargintis įsigyjant jų licencijas ir instaliuojant. Tik išsipakajuote ir kompiuteris jau pasiruošęs darbui.

210131-154934

Kalbant apie jungtis, jų čia visa galybė. Kompiuteryje rasime du USB 3.0 kištukus, ausinių lizdą, LAN, HDMI (pravers jungiant kompiuterį prie projektoriaus ar televizoriaus) bei microSD jungtį - ji leis ne tik nuskaityti daug kur naudojamas korteles, bet ir išplėsti įrenginio atmintį.

210131-154832

Nemažas pliusas ir kokybiški garsiakalbiai - „KUU A8S” savininkams nereikės jaudintis, jei kažkur paliksite ausines.

Paskutinis svarbus aspektas - baterija. Dėl modernaus procesoriaus ir taupaus ekrano „KUU A8S” vienu įkrovimu leidžia dirbti maždaug 8h, kas yra tikrai neblogas rezultatas.

210131-155003

Pasvėrus viską, „KUU A8S” yra tiesiog nuostabus pirkinys ieškančiam nebrangaus darbinio arkliuko, kurio nereikėtų tausoti, tačiau jis puikiai susidorotų su visomis mums svarbiomis užduotimis. Norint surasti kažką panašaus mūsų šalies prekybininkų parduotuvėse reikėtų išleisti maždaug pusantro-du kartus didesnę sumą, tad griebkite šį kompiuterį, kol galite.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą B5F5CE8EDA953001, itin lengvą ir greitą „KUU A8S” nešiojamą kompiuterį galite įsigyti vos už 261,26 euro. Į šią kainą įskaičiuotas visų įmanomų mokesčių išvengiantis pristatymas iš Vokietijos sandėlio, kuris dar ir yra labai greitas. Rekomenduojame pernelyg nedelsti, nes egzempliorių kiekis prekybininko sandėlyje sparčiai mažėja.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas