Namuose esantis W-Fi verčia keiktis? Dabar „Xiaomi“ sukurtą maršrutizatorių galima įsigyti už itin žemą kainą, o tai leis mėgautis fantastišku interneto greičiu

Partnerio turinys

2023-08-24, 07:16

0 komentarų

Kinijos kompanija „Xiaomi“ kasmet pristato daugybė įvairiausių produktų, kurie daugelį stebina savo puikiu kainos ir kokybės santykiu. Niekam ne paslaptis, jog tarp šios bendrovės įrenginių rasime ne tik puikius telefonus ar paspirtukus, bet ir dar gausybę kitų opcijų.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Namuose esantis W-Fi verčia keiktis? Dabar „Xiaomi“ sukurtą maršrutizatorių galima įsigyti už itin žemą kainą, o tai leis mėgautis fantastišku interneto greičiu

„Aliexpress“ platformoje prasidėjo didžiuliai išpardavimai, kurie leis sutaupyti nemažai pinigų. Tokių išpardavimų čia nebuvo seniai, o jums tai leis įsigyti įvairiausių produktų už itin žemą kainą, kai kuriais atvejais tiesiog už centus.

Dabar puiki proga įsigyti ir „Xiaomi“ sukurtą maršrutizatorių, kurio kaina siekia vos 40,09 eurus. Už tokią kainą jūs galite nusipirkti „Xiaomi AC2100“ maršrutizatorių, o šį pasiūlymą rasite paspaudę čia. Tiesa, prieš atsiskaitant nepamirškite nurodyti nuolaidos kodo BTS5.

„Xiaomi AC2100“ maršrutizatorius

Naujasis „Xiaomi AC2100“ maršrutizatorius palaiko IPV6 interneto protokolas. Šį protokolą naujos kartos mobilūs tinklai, tokie kaip 4G, naudoja kaip pagrindinį komunikacijos protokolą, todėl drąsiai galima teigti, jog „Xiaomi“ produktas atitinka naujausius standartus. „AC2100“ taip pat turi „Gigabit“ jungtis, „Gigabit“ dvigubo dažnio Wi-Fi, 4 aukštos kokybės antenas ir 6 kanalų signalo stiprintuvą, kas užtikrins geriausią kokybę.

„Xiaomi AC2100“ maršrutizatoriaus viduje rasime 8800 MHz dviejų branduolių procesorių ir 128MB operatyviosios atminties. Išmaniųjų telefonų standartais, tokie skaičiai atrodo juokingai, bet tokio tipo prietaisui tai yra išties įspūdingi parametrai, leidžiantys vienu metu prijungti net 128 prietaisus.

Kaip ir dauguma naujoviškų maršrutizatorių, taip ir šis, skleidžia dviejų dažnių bangas – 2,4GHz, kurios tiekia šiek tiek mažesnį interneto greitį, bet geriau prasiskverbia per sienas, įvairias kliūtis ir veikia didesniu atstumu nuo routerio bei 5Ghz (802.11ac st

andartas), kurios prasčiau tvarkosi su kliūtimis, bet leidžia džiaugtis kur kas greitesniu ir stabilesniu internetu.

Negalima nepastebėti ir to, jog „Xiaomi“ naujiena pasižymi ir labai stilingu dizainu. „Xiaomi AC2100“ yra cilindro formos, o įrenginio korpusas – juodos spalvos. Produktas yra pakankamai kompaktiško dydžio, todėl Jums neturėtų kilti problemų ieškant vietos kur geriausia jį pastatyti. Apatinėje jo dalyje rasime ir dvi LED šviesėles, kurios paverčia šį maršrutizatorių dar stilingesniu.

Verta paminėti ir tai, jog jei namuose turite ne vieną „Xiaomi“ produktą, tai naujasis „Xiaomi AC2100“ yra puikiai suderinamas su „Xiaomi Smart Home“ ekosistema. Konsolių turėtojai turėtų žinoti ir tai, jog „Xiaomi“ šiame maršrutizatoriuje taip pat integravo „NetEase UU“ greitintuvą, kuris užtikrins geresnę ryšio kokybę žaidimų kompiuteriuose.

Kaip jau minėjome, „Xiaomi AC2100“ dabar galite įsigyti tik už 40,09 euro, o patį produktą peržiūrėti ir įsigyti galite paspaudę šią nuorodą. Prieš atsiskaitant nepamirškite nurodyti BTS5 nuolaidos kodo.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas