Prieš naujus mokslo metus – pasirūpinkite legalia programine įranga: dabar „Windows 10/11“ galima įsigyti vos nuo 11,2 eurų, tačiau tai ne vienintelis pasiūlymas!

Partnerio turinys

2023-08-23, 12:00

0 komentarų

„Microsoft“ neseniai paskelbė, kad „Windows 10 21H2“ versijos palaikymas baigsis jau kitą mėnesį. Tai reiškia, kad nuo birželio mėnesio nebegausite jokių saugos naujinimų ar papildomų funkcijų. Be to, įmonė automatiškai atnaujins jūsų sistemą.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Prieš naujus mokslo metus – pasirūpinkite legalia programine įranga: dabar „Windows 10/11“ galima įsigyti vos nuo 11,2 eurų, tačiau tai ne vienintelis pasiūlymas!

Vartotojai gali atnaujinti į naujesnę „Windows 10 22H2“ arba žengti drąsesnį žingsnį ir pereiti prie naujausios „Windows 11“. „Microsoft“ paskelbė, kad „Windows 10 21H1 Home“, „Pro“, „Pro Education“ ir „Pro Workstation“ leidimų aptarnavimas ir palaikymas baigsis jau birželio 13 dieną. Tai reiškia, jog tą patį mėnesį išeinantis saugos naujinimas bus paskutinis šių leidimų naujinys.

Jeigu norite naudotis naujausiomis ir geriausiomis „Microsoft“ operacinės sistemos versijomis – tai galite padaryti jau dabar, o tai kainuos išties labai nedaug. Mūsų partneriai „WhoKeys“ siūlo įsigyti įvairias „Windows“ versijas už gerokai patrauklesnę kainą, o tarp pasiūlymų – ir vos 13,20 eurų kainuojantis „Windows 10 Pro“ variantas, kurį įsigyti galite paspaudę čia. Tam tereikia nurodyti nuolaidos kodą TFN.

„Windows 10“ ar „Windows 11“ licencijos už juokingą kainą

Ar prieš kelerius metus būtumėte galėję pagalvoti, kad naujausios „Windows” operacinės sistemos licencija kainuos mažiau nei šeši puodeliai kavos? Bet kuriuo atveju, tai ne utopija, o realybė. Paspaudę šią nuorodą, „Windows 10 Pro” įsigysite vos už 12,65 eurus. „WhoKeys.com“ taip pat turi ir daugiau pasiūlymų tiems, kurie ieško „Windows“ licencijos:

OEM angliškai reiškia „Original Equipment Manufacturer“, o tai yra terminas, kuriuo apibūdinamos kompanijos gaminančios ar surenkančios kompiuterius. Tokie kompiuteriai dažniausiai būna parduodami kartu su „Windows“ operacinės sistemos kopija, o tai reiškia, jog įsigijus tokį kompiuterį Jūs juo galėsite pradėti naudotis iškart, vos tik įjungus.

Kalbant apie skirtumus tarp OEM ar tiesiogiai iš „Windows“ nusipirktos operacinės sistemos – jų nėra. Abu šie variantai yra visiškai identiški bei jiems yra suteikiamos visos įmanomos funkcijos, atnaujinimai bei funkcionalumas. Vienintelis dalykas kurį prarandate įsigiję kodą iš „WhoKeys.com“ parduotuvės – Jūs greičiausiai negausite pagalbos iš „Microsoft“ pagalbos centro. Tačiau kuomet kainų skirtumas yra bent 10 kartų didesnis – tai tikriausiai nėra didelė netektis, tiesa?

Papildykite savo kompiuterį puikia programų pakuote

„Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. Tai kartą ir visiems laikams siūlome išspręsti įsigijus vieną iš žemiau esančių biuro programų paketų. Viskas, ką reikia padaryti, tai paspausti vieną iš žemiau esančių nuorodų:

Ir tai dar ne viskas! Dabar puiki proga įsigyti ir „Microsoft“ programinės įrangos paketą. „WhoKeys.com“ siūlo įsigyti „Windows 10 Pro“ operacinę sistemą, kartu su „Microsoft Office 2019 Pro“ pakuote, o šio pasiūlymo kaina siekia vos 50,05 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymų – spauskite čia, o taip pat nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo TFN.

„WhoKeys.com“ siūlo ir dar keletą programų, kurios gali praversti programuotojams. Siūlome atkreipti dėmesį į šiuos pasiūlymus:

Apie pardavėją

„WhoKeys.com“ yra vienas didžiausių licencijų ir žaidimų aktyvacijos kodų prekybininkų. Visa produkcija yra 100% legali ir tikrai veikianti. Kompanija priima praktiškai visų tipų mokėjimų būdus - mokėjimo, kredito korteles, bankinius pervedimus bei „PayPal”, kas garantuoja, jog bendrovė nėra sukčiai ar apgavikai.

Po sėkmingo apmokėjimo „WhoKeys.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@whokeys.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas