Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Ypatingas pasiūlymas Telefonai.eu skaitytojams: kokybiškas kompiuteris iš Vokietijos - vos €253

Ypatingas pasiūlymas Telefonai.eu skaitytojams: kokybiškas kompiuteris iš Vokietijos - vos €253

Ignas Petrikonis

2021-03-03, 18:28

Dažnas lietuvis, planuodamas naujo nešiojamojo kompiuterio įsigijimą, turi imtis šiokių tokių taupymo priemonių. Pildamasis degalų nesusigundyti puodeliu kavos, įdėmiau pasižvalgyti po šaldytuvą, o ne tiesiog atsisakyti šviesiai mėlyną ar žalią logotipą turinčią maisto pristatymo programėlę ar tiesiog paspausti stabdžių pedalą, eilinį vakarą rinkdamasis niekučius iš „AliExpress”. Tačiau ar galėtumėte pagalvoti, jog šį pastaruoju metu itin reikalingą įrankį galite nusipirkti už sumą, kuri jūsų banko sąskaitoje neįžiebs nuliukų? Panašu, kad Telefonai.eu skaitytojams tokia galimybė ką tik atsirado.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą D61D5C9425512000, kokybišką ir darbui paruoštą „KUU Sbook M” nešiojamąjį kompiuterį su 256GB SSD disku galite užsisakyti vos už 252,89 euro. Maža to, į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad prekė jus pasieks per keliolika dienų ir be jokių papildomų mokesčių.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Daugiau „KUU Sbook”

210303-171542

Kai kompiuterio kaina nesiekia net 300 eurų, greičiausiai sunku tikėtis įspūdingo ar akį traukiančio dizaino. Tačiau „KUU Sbook” net ir už šią sumą sugeba pasiūlyti labai tvarkingą išvaizdą. Korpusas pasižymi „MacBook Air” išpopuliarinta pleišto forma, kurios storis ploniausioje vietoje siekia tik kelis milimetrus, ir stilinga sidabrine spalva - juk niekam nepatinka beveidės juodos dėžutės, tiesa?

210303-171655

Atvertus ekraną, mus pasitiks erdvi 14,1 colio įstrižainės HD matrica. Didžiausias jos privalumas yra idealus dydis - ji kur kas patogesnė darbui nei 13 colių alternatyvos, tačiau nepadidina kompiuterio matmenų tiek, kad jį būtų nepatogu nešiotis, kaip 15 ar 16 colių prietaisus. Dėl šios priežasties „KUU Sbook” tilps į bet kokią kuprinę ar portfelį.

210303-171845

Gamintojas nemažai dėmesio skyrė ir klaviatūrai. Greičiausiai nesuklysime teigdami, kad pastaruoju metu tekstą rinkti tenka kur kas dažniau, nei bet kada anksčiau, todėl labai svarbu, kad tai daryti būtų patogu. „KUU” šiame modelyje pagerino mygtukų atsaką, kad rašymas būtų maksimaliai greitas, o nedaug klaidų garantuoja puikiai parinktas klavišų dydis - tam išnaudota praktiškai visa įmanoma korpuso erdvė (rėmelio storis siekia tik 5mm).

210303-172001

Na gerai, aptarėme išorinius įrenginio aspektus, o ką rasime viduje? Intuityviai daugelis technologijų entuziastų pagalvotų, kad vietoje procesoriaus ir grafikos plokštės ten aptiksime susibičiuliavusį vėžlį ir sraigę, tačiau taip tikrai nėra. „KUU Sbook” montuojamas labai efektyvus „Intel J3455” lustas, kuris yra maždaug 50% spartesnis už daugelyje šios kainų kategorijos konkurentų randamas mikroschemas. Tiesą sakant, kartu su integruota grafikos plokšte jis be vargo susitvarko ne tik su „Word”, „Excel” ir „Powerpoint” šventąja trejybe, bet ir labiau į profesionalus orientuotomis „Adobe” aplikacijomis, tokiomis kaip „Photoshop” ir „Illustrator”. Žodžiu, išskirtinių poreikių neturinčiam vartotojui galios čia tikrai pakaks.

210303-172149

Viską dar labiau pasaldina 6GB operatyviosios ir 256GB vidinės atminties komplektas. Maža to, šiame kompiuteryje diegiamas ne koks atgyvenęs kietasis, o spartusis SSD diskas. Tai reiškia, kad prietaisas įsijungs vos per kelias sekundes, o programų atvėrimas ir vaikščiojimas tarp jų bus vienas didelis malonumas - jokio erzinančio senų kompiuterių strigimo. Jei dar nebandėte nešiojamo kompiuterio su SSD, pabandę tikrai nebenorėsite grįžti atgal.

210303-172241

Beje, ar minėjome, jog „KUU Sbook” jau gamykliškai įdiegta legali „Windows 10” versija, kad jums nereikėtų niekuo rūpintis ir išsiėmę prietaisą iš dėžutės iškart galėtumėte tęsti darbus?

210303-172332

Iš teigiamų dalykų dar galima paminėti gausų jungčių komplektą. Čia rasime ne tik įprastus USB, atminties kortelių, ausinių bei Ethernet lizdus, bet ir rečiau sutinkamą MiniHDMI - jis leis patogiai kompiuterį prijungti prie projektoriaus, pristatinėjant pranešimą.

210303-172359

Na, o viską pabaigia pakankamai ištverminga baterija. Bendrovė deklaruoja, kad dirbant įprastu intensyvumo jos pakakti turėtų 8 valandoms, kas išties yra labai geras rezultatas.

210303-172441

Viską pasvėrę, galime konstatuoti, jog šis pasiūlymas yra ypač vertas dėmesio. Vos už 253 eurus gaunate visavertį nešiojamąjį kompiuterį su talpiu ir itin sparčiu SSD disku, kuris yra paruoštas darbui ir pristatomas ne iš Kinijos, o iš pernelyg nuo mūsų šalies nenutolusios ir reiklumu kokybei garsėjančios Vokietijos. Kitaip tariant, nepramiegokite.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą D61D5C9425512000, kokybišką ir darbui paruoštą „KUU Sbook M” nešiojamąjį kompiuterį su 256GB SSD disku galite užsisakyti vos už 252,89 euro. Maža to, į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Vokietijos sandėlio, tad prekė jus pasieks per keliolika dienų ir be jokių papildomų mokesčių.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Gintautas Balsys

Nesamonė
Netikėkit šia reklama
Per mėnesį niekas neišsiuntė prekės .

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas