Ar „Sony“ konsolė pasirodys ankščiau, nei buvo planuota?

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-16
Ar „Sony“ konsolė pasirodys ankščiau, nei buvo planuota?
0 Pasidalinimai
151 Peržiūros

Na kaip šiuo metu yra žinoma „Playstation 5“ turėtų pasirodyti dar iki didžiųjų šių metų švenčių. Kaip pasirodo paklausa yra žymiai didesnė nei buvo tikėtasi ir šiuo metu yra užsakytas milžiniškas skaičius konsolių. O tai ir sukelia problemą: kaip visus norinčius aprūpinti reikalinga įranga. Pats žaidimo kompiuterio pagaminimas nėra didžiulė problema, tačiau kaip jį pristatyti laiku ir į reikiamą vietą, tai šiuo metu yra Japonijos gigantų pagrindinis uždavinys.

Visai nesenai pasirodė informacija, kad nemaža dalis konsolių į Jungtines Amerikos Valstijas bus pristatyta ne vandens transportu, o lėktuvais. Kaip teigia „Delta Airlines Cargo“ vadovas, kad net 60 krovininių lėktuvų buvo užsakyta būtent iš „Sony“. Iš pradžių buvo sunku tikėtis konsolės išleidimo iki šių metų žiemos, tačiau pagal šią informaciją galima tikėtis, kad išankstiniai „Playstation 5“ užsakymai pasirodys jau visai greitai.

Šiandien naktį, per „PAX“ internetinę transliaciją „Sony“ turės daugiau nei puse valandos savo pristatymams. Numanoma, kad jos metu bus pristatyta „Playstation 5“ išleidimo data ir kaina bei nemaža dalis kartu su ja išleidžiamų žaidimų. Šiuo metu yra žinoma, kad kartu su konsole pasirodys tokie projektai kaip „Spiderman: Miles Morales“, „Ratchet & Clank: Rift Apart”, „Godfall“ bei daugelis kitų gamintojų projektų.

Visi „Sony“ fanai su nekantrumu laukia tikslios išleidimo datos, ypač dėl to, kad „Microsoft“ oficialiai jau paskelbė apie savo konsolių išleidimo datą. Norisi sužinoti ar „Sony“ yra pasiryžę konkuruoti su „Microsoft“, atsižvelgiant į konsolių datą ir kainą, nes akivaizdu, kad „Playstation 5“ galės pasiūlyti daugiau unikalių ir tik jai skirtų žaidimų. Nepaisant keleto „Microsoft“ netinkamų sprendimų prieš „Xbox One“ išleidimą, unikalūs ir išskirtiniai žaidimai, tokie kaip „Uncharted 4: Thief‘s End“, „Bloodborne“, „Spiderman PS4“ ir „God of War“ buvo bene pagrindinė priežastis, leidusi „Sony“ laimėti ketvirtos kartos konsolių karą.


Parašyti komentarą