„HP” pristatė prabangius nešiojamus kompiuterius: galbūt tai kitas jūsų pirkinys?

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-03
„HP” pristatė prabangius nešiojamus kompiuterius: galbūt tai kitas jūsų pirkinys?
0 Pasidalinimai
254 Peržiūros

„HP” yra vienas pirmųjų pavadinimų, kuris šauna į galvą pasisukus apie „Windows” nešiojamus kompiuterius. Bendrovė turi turbūt didžiausią tokių įrenginių gamybos patirtį rinkoje, todėl jos gaminiai dažnai pripažįstami geriausiais ir visapusiškiausiais. Taigi, norėdama šią pratęsti šią tradiciją, amerikiečių milžinė vakar pristatė keletą naujų prabangiausių „Spectre” ir „Envy” serijų nešiojamųjų kompiuterių. Deja, patobulinimai tik simboliniai ir apsiriboja naujais „Intel” vienuoliktos kartos „Tiger Lake” procesoriais bei „Irin Xe” grafika. Žinoma, iš kompiuterių niekur nedingo tokie aukščiausios klasės atributai kaip pasirenkamas 4K OLED ekranas ir dviejų tonų aliuminio korpusas.

Didžiausia pristatymo naujiena turbūt galime laikyti naują „Spectre x360” serijos atstovą - „Spectre x360 14”. Nors pavadinime yra skaičius „14”, dažnai žymintis ekrano įstrižainę coliais, iš tikrųjų matricos dydis šiame kompiuteryje šiek tiek mažesnis - jis siekia 13,5 colio. Visgi tai atperka kita ekrano savybė - naujas 3:2 kraštinių santykis, kurį išpopuliarino „Microsoft” su savo „Surface” produktais. Pagrindinė tokio sprendimo idėja - šis 13,5 colio ekranas yra įprasto 15 colių kompiuterio aukščio, todėl su juo kur kas patogiau naudotis „Office” paketu ar naršyti internete, nors įrenginio fiziniai matmenys yra kur kas kompaktiškesni.

Ekrano raiška siekia 3000x2000 pikselių, o „HP” taip pat skelbia atnaujinusi savo „Display Control” programą, kuri pritaiko spalvų profilį, priklausomai nuo to, ką veikiate kompiuteryje - žiūrite filmą, redaguojate „Word” dokumentą ar koreguojate nuotraukas, naudodami „Photoshop”. „Spectre x360 14”, kaip ir galima tikėtis, aprūpintas naujausiu vienuoliktos kartos „Intel” procesoriumi, „Iris Xe” grafika greitąja „Thunderbolt 4” jungtimi ir kitais 2020 metų kompiuterio atributais.

„HP” taip pat anonsavo „Spectre x360 13 5G”, kuris tėra penktos kartos tinklo galimybėmis aprūpintas senasis „Spectre x360 13” - kitaip nei kartu su „Spectre x360 14” debiutavęs naują procesorių turintis 2020 metų „Spectre x360 13”, jis pasižymi senesniu dešimtos kartos „Intel” lustu, tačiau tai kompensuoti bando „Qualcomm Snapdragon X55 5G”, palaikančiu sub-6GHz standarto 5G ryšį, leidžiantį greitu internetu džiaugtis visur, kur jau yra naujojo tinklo infrastruktūra.

Naujasis „Spectre x360 14” ir atnaujintas „Spectre x360 13” prekyboje atsiras dar šį mėnesį ir JAV kainuos nuo $1199, o „Spectre x360 13 5G” parduotuvių lentynose atsidurs tik kitąmet.

Galiausiai turime žemesnės klasės „Envy x360 13” ir „Envy 13”, tačiau taip yra tik teoriškai - abu kompiuteriai taip pat gavo naujus vienuoliktos kartos „Intel” lustus ir „Iris Xe” grafiką. „Envy x360 13”  palaiko „MPP 2.0 Tilt Pen” rašiklio technologiją ir vienu įkrovimu gali veikti net iki 12,75h, o „Envy 13” gali pasigirti didžiuliu 88% ekrano ir korpuso santykiu bei 4K raiškos ekranu.

„Envy x360 13” rinkoje pasirodys šių metų lapkritį ir kainuos $949,99, o „Envy” prekybininkus pasieks jau šį mėnesį ir bus parduodamas už $899,99

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išrastas savaime susitaisantis stiklas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„LG“ pristatė pirmąjį savo biudžetinį išmanųjį - „LG Tribute Dynasty“ Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga