Artėjantis sausis bus neįtikėtinai karštas: Las Vegase bus pristatytas įspūdingas žaidimų monitorius

Kiekvienų metų sausis yra ypatingas technologijų gerbėjams ir entuziastams. Ne išimtis bus ir 2023 metų pradžia, kuomet Las Vegase įvyks kasmetinė CES (ang. Consumer Electronics Show) paroda, kurioje išvysime daugybę naujienų. Įspūdingų naujienų turėtumėme sulaukti ir iš „Alienware“ atstovų.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Artėjantis sausis bus neįtikėtinai karštas: Las Vegase bus pristatytas įspūdingas žaidimų monitorius

Remiantis gandais, „Alienware“ CES parodoje planuoja paskelbti apie 500 Hz atnaujinimo dažnį turintį žaidimų monitorių. Naujasis monitorius turės „AW2524AH“ modelio pavadinimą, o tai reiškia, kad tai bus 25 colių monitorius.

Bendros techninės specifikacijos greičiausiai daugumai žmonių įspūdžio nepadarys, nes ekrano panelė, kaip ir buvo galima tikėtis, yra tik 1080p, gerai bent jau tai, kad tai „Fast IPS“, o ne TN panelė.

„AW2524H“ turės 480 Hz įgimtą atnaujinimo dažnį per DisplayPort, tačiau su OC nustatymu bus galima pasiekti 500 Hz atnaujinimo dažnį. Remiantis nutekinta monitoriaus galinės dalies nuotrauka, jis turės keletą RGB elementų, taip pat reguliuojamo aukščio stovą, kuris greičiausiai taip pat leidžia pasukti ekraną stačiai. Kol kas šio monitoriaus kaina yra nežinoma, bet aišku, kad ji bus tikrai nemaža.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas