Geros naujienos bitkoino kasėjams? Vaizdo plokščių kainos krinta, pasiūla gerėja

Jeigu sekate vaizdo plokščių kainas parduotuvėse tikrai pastebėjote, kad pastaruoju metu jos šiek tiek mažėja. Iki gamintojų rekomenduojamų kainų dar labai toli, bet džiugina bent tai, kad kainos nebekyla ir šiek tiek krenta. „3DCenter“ skaičiuoja, kad RTX 30 serijos vaizdo plokštės dabar kainuoja 91 % daugiau nei rekomenduoja NVIDIA, o prieš mėnesį kai kur šių vaizdo plokščių kainos buvo tris kartus didesnės nei turėtų.

Praėjusį mėnesį NVIDIA nusprendė į rinką tiekti LHR vaizdo plokštes su „Ethereum“ filtru ir vykstant šiam pasikeitimui tiekimas laikinai pablogėjo, bet dabar anksčiau užsakytos vaizdo plokštės jau keliauja į sandėlius. Nors kainos dabar ir mažėja nereikėtų tikėtis, kad jos nukris taip greitai kaip pakilo. Pagrindinė priežastis yra ta, kad pardavėjai vaizdo plokštes užsakė brangiau ir į minusą jų pardavinėti nesiruošia. Kažkuriuo metu kainas vis tiek teks mažinti dar labiau, nes pas tiekėjus turėtų būti vis pigesnių ir pigesnių vaizdo plokščių.

Su AMD situacija yra šiek tiek kitokia. „Radeon“ vaizdo plokštės nebuvo tiek pabrangusios kaip RTX 30 serija, dėl to ir jų kaina dabar krenta ne tiek akivaizdžiai ir laikosi stabiliai. Tai galime paaiškinti paprastai, NVIDIA vaizdo plokštės labiau perkamos kripto valiutų kasimui nei „Radeon“ dėl architektūrinių skirtumų.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas