Kompiuteriai

„Lenovo“ netrukus pristatys išskirtinį kompiuterį: pasirodžiusios „YogaBook“ serijos įrenginio nuotraukos atskleidžia itin platų funkcionalumą

Kiekvienų metų sausis yra ypatingas technologijų gerbėjams ir entuziastams. Ne išimtis bus ir 2023 metų pradžia, kuomet Las Vegase įvyks kasmetinė CES (ang. Consumer Electronics Show) paroda, kurioje išvysime daugybę naujienų.

„Lenovo“ netrukus pristatys išskirtinį kompiuterį: pasirodžiusios „YogaBook“ serijos įrenginio nuotraukos atskleidžia itin platų funkcionalumą

Dar visai neseniai, „Lenovo“ pademonstravo keletą įrenginių, o taip pat ruošėsi dar vienam pristatymo renginiui, kuris įvyks sausio 5 dieną. Las Vegase įvyksiančioje „CES 2023“ parodoje bendrovė turėtų oficialiai pristatyti „Lenovo YogaBook 9i 13“ nešiojamą kompiuterį. Kaip bebūtų, likus mažiau nei savaitei iki renginio, šio įrenginio nuotraukos pasirodė internete.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Aiškėja, jog naujasis „Lenovo Yoga 9i 13“ bus aprūpintas dizainu, kuris labai panašus į „ThinkPad X1 Fold“ įrenginio. Šis nešiojamas kompiuteris turės du ekranus, o taip pat atkeliaus su klaviatūra, kuri turėtų būti saugoma tarp ekranų, kuomet naujasis įrenginys sulenktas. Kaip galima matyti iš nuotraukų, šis kompiuteris turi du atskirus ekranus, priešingai nei „ThinkPad“ serijos produktas.

Žvelgiant į internete pasirodžiusias nuotraukas, galima matyti, jog šis „Lenovo“ kompiuteris gali būti naudojamas įvairiais būdais – kaip tradicinis nešiojamas kompiuteris, taip pat ir naudojant abu ekranus ar kaip sulankstoma planšetė. Viena iš nuotraukų atskleidžia ir tai, jog šis įrenginys turės specialų a ir tai, jog šis įrenginys turės specialų stylus pieštuką.

Deja, tačiau kol kas nėra žinomos šio „Lenovo“ produkto specifikacijos, tačiau pasirodę maketai leidžia matyti, jog įrenginys turi USB-C įkrovimo, o taip pat ir ausinių lizdą. Kaip jau minėjome, „YogaBook 9i 13“ debiutuos jau sausio 5 dieną Las Vegase, kur vyks kasmetinė CES paroda.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-03-04, 11:45

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas