Kompiuteriai

Paaiškėjo kas turėtų pakeisti atšauktą „Nvidia RTX 4080 12 GB“ vaizdo plokštę, aiškėja ir tokių veiksmų priežastys

Teigiama, kad praėjus daugiau nei trims savaitėms po to, kai NVIDIA paskelbė apie RTX 4080 12 GB išleidimo atšaukimą, kompanija pagaliau apsisprendė kokį pavadinimą naudos šiam atšauktam modeliui.

Paaiškėjo kas turėtų pakeisti atšauktą „Nvidia RTX 4080 12 GB“ vaizdo plokštę, aiškėja ir tokių veiksmų priežastys

Pasak techninės įrangos gandų skleidėjo Kopite7kimi, naujasis pavadinimas yra RTX 4070 Ti. Būtent šio modelis seniau buvo minimas ganduose, bet NVIDIA nusprendė jam duoti RTX 4080 12 GB vardą, kad galėtų prašyti daugiau pinigų, bet po didelės kritikos savo planų atsisakė.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

RTX 4070 Ti pavadinimo buvo galima tikėtis dėl daugelio priežasčių, daugiausia dėl to, kad ne „Ti“ variantą tikriausiai tektų gausiai apkarpyti nuo originalių specifikacijų, o buvusiose 4080 12GB specifikacijose buvo pilnas AD104 grafikos procesorius. Tokia konfigūracija dažnai siejama su „Ti“ variantais.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Tikimasi, kad šis naujasis RTX 4070 Ti modelis pasižymės identiškomis specifikacijomis kaip RTX 4080 12 GB, t. y. 7680 CUDA branduolių ir 12 GB GDDR6X atminties. Kas dar nepatvirtinta, tai kaina. Ji turėtų būti mažesnė nei planuota anksčiau, bet labdaros iš NVIDIA tikėtis nereikėtų. Pasak Kopite7kimi, RTX 4070 Ti turėtų pasirodyti kitais metais, galbūt sausio mėnesį.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas