Pamirškite „Windows 11“ operacinės sistemos versiją: „Microsoft“ jau netrukus gali pristatyti dar naujesnį „Windows“ variantą

Tomas Eidukevičius

2023-03-02, 13:07

3 komentarai (-ų)

Dar visai neseniai, JAV technologijų bendrovė „Microsoft“ visus nudžiugino išleisdama naująją „Windows“ operacinės sistemos versiją, kuri dabar yra prieinama daugeliui. „Windows 11“ atnešė nemažai naujovių, tačiau jau dabar pasirodo pranešimų ir apie naujesnę versiją.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pamirškite „Windows 11“ operacinės sistemos versiją: „Microsoft“ jau netrukus gali pristatyti dar naujesnį „Windows“ variantą

Internete jau buvo pasirodę pirmieji pranešimai, jog JAV technologijų milžinė netrukus turėtų pradėti dirbti ties „Windows 12“ operacinės sistemos versija. Pastarosiomis dienomis šios kalbos suintensyvėjo, o dabar jau kalbama apie kitais metais įvyksiantį pristatymą.

Dar praėjusių metų liepą pasirodė pirmieji pranešimai, jog „Microsoft“ ketina sutrumpinti vienos versijos plėtojimo ciklą per pusę, iki trijų metų. „Windows 10“ versija buvo pristatyta 2015 metais, o tuomet po šešerių metų debiutavo ir „Windows 11“. Atsižvelgiant į galimus „Microsoft“ pakeitimus, logiška tikėtis, jog „Windows 12“ debiutuos jau kitąmet, 2024 metais.

Tokias kalbas patvirtina ir nutekėjusi informacija apie „Intel“ kuriamus keturioliktos kartos „Meteor Lake-S“ procesorius. Dar vakar paaiškėjo, jog „Intel“ įtraukė „Windows 12“ tarp palaikomų operacinių sistemų. Žinoma, tokie gandai nėra patvirtinti oficialiai, tačiau tai tik dar labiau sustiprina lūkesčius dėl naujos „Windows“ versijos išleidimo.

Neoficialiais duomenimis, naujoji „Windows 12“ operacinės sistemos versija gali pasiūlyti nemažai naujovių, tačiau pagrindinis akcentas skiriamas dirbtinio intelekto aprūpintoms funkcijoms. Deja, tačiau šiuo metu detalesnė informacija nėra pateikiama.

Priminsime, jog 2021 metų pabaigoje pasirodžiusi „Windows 11“ operacinės sistemos versija sulaukė nevienareikšmiškų reakcijų. Internautai negailėjo ir ganėtinai kritiškų žodžių, o daugiausiai jų kilo dėl techninės įrangos reikalavimų.

„Windows 11“ reikalingas patikimos platformos modulis (TPM 2.0), kuris neleidžia senesniems nei 2018 m. kompiuteriams gauti „Windows 11“ atnaujinimų, nebent naudotojas imsis įvairių apėjimų. Tačiau mažą susidomėjimą gali lemti ir pasikeitimai, kurie nepatinka daugeliui vartotojų.

3 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas