Prognozuojamas žaidimams skirtos įrangos populiarumo augimas: kils ne tik kompiuterių, bet ir monitorių pardavimai

Prognozuojamas žaidimams skirtos įrangos populiarumo augimas: kils ne tik kompiuterių, bet ir monitorių pardavimai

MiTech.lt

Nors ne kartą asmeninių kompiuterių žaidimams segmentas buvo laidojamas, bet dabar kiekvienais metais tokių kompiuterių parduodama vis daugiau ir daugiau. Neabejotinai, prie to smarkiai prisidėjo ir pasikeitusi pasaulinė situacija, kurią įtakojo pandemija.

2020 metais buvo parduota 41,3 mln. asmeninių kompiuterių žaidimams. Į šią statistika patenka tiek staliniai, tiek nešiojami kompiuteriai žaidimams. Prognozuojama, kad 2025 metais kompiuterių žaidėjams bus parduota 52,3 mln. vienetų, o tai yra 23 proc. augimas. Tačiau tai ne vienintelis segmentas, kuris turėtų augti per artimiausius metus.

Redmi-G-gaming-laptop-official

Panašios prognozės minimos ir monitorių skirtų žaidimams sektoriuje. 2020 metais buvo parduota 14,2 milijonai monitorių žaidėjams, o 2025 metais turėtų būti parduota 25,4 milijonai monitorių žaidėjams. Tai būtų dar įspūdingesnis augimas, kuris siektų net 78 proc.

Verta pastebėti ir tai, jog mūsų minimų segmentų augimo nepaveikė net ir pasaulinis mikroschemų trūkumas. Nuo to itin kenčia automobilių gamintojai, o pavojaus varpais skambina jau ir daugelis kitų bendrovių. Nepaisant to, panašu, kad žaidimams skirtos įrangos pardavimų tai itin stipriai nepaveikė.

idc-prognoze

Vidutinė kompiuterių žaidimams kaina 2020 metais buvo 925 JAV dolerių arba maždaug 800 eurų, o 2025 metais ji pakils iki daugiau nei 870 eurų (1007 JAV dolerių). Tuo tarpu vidutinis monitorius 2020 metais kainavęs 295 eurus, jau 2025 metais gali kiek atpigti ir kainuoti maždaug 268 eurus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas