Šiemet debiutuosiantys „iMac Pro“ kompiuteriai stebins savo galia: bus aprūpinti galingiausiais „Apple“ procesoriais

Šiemet debiutuosiantys „iMac Pro“ kompiuteriai stebins savo galia: bus aprūpinti galingiausiais „Apple“ procesoriais

Leonardas Sindaravičius

Tinklaraščio „Bloomberg“ redaktorius Marko Gurmano teigimu, itin laukiamas 2022-ųjų „iMac Pro“ atnaujinimas atkeliaus su galingesniais „M1 Pro“ bei „M1 Max“ procesoriais, debiutavusiais praėjusį rudenį pristatytuose „MacBook Pro“.

Pasak populiariausių gandų bei teorijų, būsimasis „viskas viename“ tipo kompiuteris išvaizda bus panašus į beveik prieš metus pasirodžiusį 24 colių „iMac“, tačiau turės didesnį, 27 colių įstrižainės, ekraną, kurį turėtų gaubti juodas, o ne baltas, rėmelis. Senesnė 27 colių „iMac Pro“ versija su „Intel“ procesoriais nebegaminama nuo praėjusių metų kovo.

Apple-announces-new-iMac-2021

Kartu su naujienomis apie potencialų naujo „iMac Pro“ debiutą, Markas Gurmanas spekuliuoja, jog pavasarį galime sulaukti ir naujos „AirPods Pro“ versijos - ji turėtų pasižymėti supaprastinta išvaizda, panašesne ne į „AirPods“, o į praėjusią vasarą debiutavusias „Beats Studio Buds“.

Auricolari-Beats-Studio-Buds-1024x536

Taip pat tikimasi, jog „AirPods Pro“ turės judesio jutiklius ir įgalins sportinės veiklos sekimą. Šalia viso to manoma, jog šiose belaidėse ausinėse pagaliau debiutuos ir gandais apipintas „W2“ mobilus procesorius, pakeisiantis iki šiol naudojamą „W1“.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas