Kompiuteriai

Staiga suletėjo jūsų „Windows“ kompiuteris? Tai galėjo nulemti „Nvidia“ tvarkyklių klaida, aišku ir kaip tai išspręsti

Staiga suletėjo jūsų „Windows“ kompiuteris? Tai galėjo nulemti „Nvidia“ tvarkyklių klaida, aišku ir kaip tai išspręsti

Dėl naujos grafikos tvarkyklės klaidos galimas procesoriaus naudojimo padidėjimas. Žaidėjai pastebėjo staigų procesoriaus naudojimo šuolį po to kai išeinama iš žaidimų, kuris gali viršyti net 15 proc. Ši problema yra žinoma pačiai NVIDIA ir dabar yra įtraukta į žinomų problemų sąrašą. Tai reiškia, kad NVIDIA netrukus išleis naują savo tvarkyklės pataisą.

Norėdami nustatyti, ar ši problema susijusi su jumis, tiesiog naudokite „Windows Task Manager“ ir patikrinkite skirtuką Procesai. Jis turėtų patvirtinti, kuri programa naudoja procesoriaus išteklius. Štai pavyzdys, kurį pateikė vienas iš „NVIDIA GeForce“ forumo narių.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Šiuo metu paprasčiausias sprendimas – grįžti prie senesnės 528.49 WHQL tvarkyklės arba tiesiog priverstinai uždaryti „Container“ procesą arba iš naujo paleisti kompiuterį. Pagrindinė problemos priežastis nežinoma, tačiau kai kurie naudotojai rekomenduoja iš tvarkyklės katalogo pašalinti tam tikrą DLL. Žinoma, nerekomenduojame kištis į grafikos tvarkyklių failus ir geriau tiesiog sulaukti pataisymo, kurį NVIDIA žada jau šiandien.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas