Laikrodžiai

„Google“ pristatė naują „Wear OS 4“ versiją: pasiūlys daugiau programėlių, daugiau galimybių ir tai dar ne viskas

Nors „Google Wear OS 3“ dar nepasiekė itin daug išmaniųjų laikrodžių, „Android“ gamintojas paskelbė apie kitą versiją – „Wear OS 4“. Ji pasirodys vėliau šiais metais ir žada naudingesnį laikrodžių programų rinkinį, patobulintą baterijos valdymą ir geresnes prieinamumo neįgaliesiems parinktis su atnaujinta kalbos-teksto įvestimi.

„Google“ pristatė naują „Wear OS 4“ versiją: pasiūlys daugiau programėlių, daugiau galimybių ir tai dar ne viskas

„Wear OS 4“ atneš patobulintą integraciją su „Google Home“ su dar daugiau prijungtų įrenginių valdymo parinkčių. „Google“ taip pat patvirtino daugiau funkcijų savo „Google Workspace“, „Gmail“ ir „Google“ kalendoriaus programėlėms.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Dabar galėsite pasiekti dvi mėgstamiausias „Workplace“ programas iš savo „Wear OS 4“ laikrodžio, greitai atsakyti į el. laiškus „Gmail“ sistemoje ir atsakyti į įvykius bei atnaujinti užduotis kalendoriuje.

Trečiųjų šalių kūrėjai taip pat prisijungia prie atnaujinimu, pvz., „WhatsApp“ pasiūlys savo pirmąją programėlę laikrodžiams su visišku šifravimu, atsakymais balsų ir skambučiais įrenginyje. „Spotify“ pristatys naujas navigacijos plyteles, kad būtų lengviau pasiekti mėgstamas melodijas ir tinklalaides.

„Peloton“ į savo „Wear OS 4“ programėlę pridės treniruočių serijos plytelę. „Samsung“ ir „Google“ taip pat bendradarbiavo kurdami naują laikrodžio ciferblato formatą, kuris palengvina laikrodžio ciferblato kūrimo procesą kūrėjams ir sumažina laikrodžio ciferblatų poveikį baterijos veikimo laikui.

Kitas svarbus „Wear OS 4“ papildymas yra galimybė kurti ir atstatyti laikrodžio atsargines kopijas neatkuriant gamyklinių parametrų. „Google“ neatskleidė oficialios informacijos, kokiame išmaniajame laikrodyje debiutuos „Wear OS 4“, tačiau mes manome, kad „Samsung“ naujos kartos „Galaxy Watch 6“ serija bus pirmoji. Tikimės pamatyti „Wear OS 4“ naujos kartos „Pixel“ laikrodyje, taip pat kitų gamintojų modeliuose.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas