Tokia galimybė pasitaiko labai retai: itin funkcionalūs ir beveik nesunaikinami išmanieji laikrodžiai dabar parduodami už fantastišką kainą, pasinaudokite specialiu pasiūlymu

Išmaniųjų laikrodžių industrija per pastaruosius kelerius metus smarkiai pasikeitė. Visai neseniai tikėjomės, kad šioje rinkoje, kaip ir telefonų pasaulyje, dominuos „Apple Watch” ir daugybė „Google” vystomos „Wear OS” operacinės sistemos įrenginių, tačiau taip nenutiko.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Tokia galimybė pasitaiko labai retai: itin funkcionalūs ir beveik nesunaikinami išmanieji laikrodžiai dabar parduodami už fantastišką kainą, pasinaudokite specialiu pasiūlymu

Rinką užpildė daugybė nebrangių išmaniųjų apyrankių ir laikrodžių su apkarpytomis funkcijomis ir primityvia programine įranga. Laimė šiuo keliu žengia ne visi. Į išmaniųjų laikrodžių rinką įsiveržė naujas gamintojas, kurio pavadinimas tampa vis geriau žinomas daugeliui – tai „Kospet“.

Kinijos bendrovė neseniai pristatė du naujus modelius, kurie puikiai tiks tiems, kurie ieško funkcionalaus ir stilingo, o tuo pačiu ir patvaraus išmaniojo laikrodžio. Būtent tokiomis savybėmis ir pasižymi naujieji „Kospet Tank T2“ ir „Tank M2“.

Naująjį „Kospet Tank T2“ dabar galima įsigyti tik už 84,29 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą KOLNYT218. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Kalbant apie „Kospet Tank M2“ variantą, jis dabar kainuoja tik 83,01 eurus. Norėdami įsigyti šį variantą – spauskite čia, o prieš atsiskaitant nurodykite nuolaidos kodą KOLNYM210.

Verta paminėti ir tai, jog abiejų laikrodžių kainos nurodomos su visais mokesčiais, todėl jums neteks mokėti nieko papildomai. Negana to, jums nereikės papildomai mokėti už siuntimą, o „Kospet“ taip pat suteiks ir 7 dienų pinigų grąžinimo bei 2 metų įrenginio garantiją.

„Kospet Tank T2“ – tvirtas, stilingas ir itin funkcionalus

Pažvelkime į siūlomus išmaniuosius laikrodžius. Visų pirma, naujasis „Kospet Tank T2“ išsiskiria savo dizainu. Jis turi apvalų ekraną, valdymui skirtus mygtukus bei yra itin atsparus. Šis modelis yra atsparus vandeniui, ką sufleruoja 5 ATM ir IP695K sertifikatai.

KOSPET TANK T2 Smartwatch

[EU] KOSPET TANK T2 Smartwatch

Kaina: 84.29€

Negana to, jis yra atsparus ir įvairiausiems smūgiams ar aplinkos veiksniams, o tą puikiai iliustruoja „MIL-STD-810H“ sertifikatas. „Kospet Tank T2“ aprūpintas 1,46 colių įstrižainės AMOLED ekranu su 466 x 466 taškų raiška, o ši panelė apsaugota „Corning Gorilla Glass 3“ apsauginiu stiklu.

Išmanusis laikrodis yra ne tik stilingas, itin tvirtas, tačiau ir funkcionalus. „Kospet Tank T2“ palaiko iki 70 skirtingų sporto režimų, įskaitant žygių, slidinėjimo, bokso ir pan. Dėl čia naudojamo naujojo sporto algoritmo laikrodis daug tiksliau renka duomenis ir leidžia išmaniai atpažinti 6 sporto judesius.

Šis „Kospet“ įrenginys taip pat stebi ir vertina jūsų miegą bei įvairius kitus aspektus, pavyzdžiui, miego etapus ar širdies ritmą. Jis taip pat leidžia atlikti išsamią jūsų miego kokybės analizę, atitinkamai generuojant išsamius duomenis, net ir trumpai snaudžiant. Tačiau tai dar ne viskas.

„Kospet Tank T2“ veikia su 410 mAh talpos baterija, kurios pakaks iki 15 dienos, esant įprastiniam naudojimui. Jeigu esate itin aktyvus naudotojas – vieno pilno įkrovimo užteks iki 12 dienos, o baterijos taupymo režimu – iki 50 dienų. Akivaizdu, jog šis produktas užpildo visas įmanomas galimybes.

„Kospet Tank M2“ - daugelio pamiltas dizainas ir visas reikalingas funkcionalumas

Antrasis „Kospet“ siūlomas produktas – taip pat itin atsparus, tačiau kiek kitokio dizaino. Išmaniojo laikrodžio dizainas ne toks įmantrus, tačiau vis tiek stilingas. Žinoma, čia išsaugotos ir pagrindinės atsparumo savybės.

KOSPET TANK M2 Smartwatch

[EU] KOSPET TANK M2 Smartwatch

Kaina: 83.01€

Čia rasime 1,85 colių įstrižainės ekraną su 320 x 385 taškų raiška. Čia naudojama stačiakampio formos panelė, šoninėje briaunoje rasime ir valdymui skirtus mygtukus bei yra itin atsparus. Šis modelis yra atsparus vandeniui, ką sufleruoja 5 ATM ir IP695K sertifikatai.

Negana to, jis yra atsparus ir įvairiausiems smūgiams ar aplinkos veiksniams, o tą puikiai iliustruoja „MIL-STD-810H“ sertifikatas. Kaip ir aukščiau aprašytas modelis, taip ir „Kospet Tank M2“ palaiko iki 70 skirtingų sporto režimų, įskaitant žygių, slidinėjimo, bokso ir pan. Dėl čia naudojamo naujojo sporto algoritmo laikrodis daug tiksliau renka duomenis ir leidžia išmaniai atpažinti 6 sporto judesius.

Išmanusis laikrodis pasiūlys ir visas reikalingiausias sveikatingumo savybes, o „Tank M2“ modelio veikimą palaiko 380 mAh talpos baterija, kurios turėtų pakakti iki 15 dienų naudojimosi.

Kaip jau minėjome, naująjį „Kospet Tank T2“ dabar galima įsigyti tik už 84,29 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą KOLNYT218. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Kalbant apie „Kospet Tank M2“ variantą, jis dabar kainuoja tik 83,01 eurus. Norėdami įsigyti šį variantą – spauskite čia, o prieš atsiskaitant nurodykite nuolaidos kodą KOLNYM210. Daugiau įvairių gamintojo pasiūlymų rasite paspaudę čia.

Verta paminėti ir tai, jog „Kospet“ šiemet ruošiasi pristatyti dar daugiau produktų. Jau kovo 21 dieną turėtų būti pristatyti ir keturi nauji laikrodžiai. Būtent tą dieną debiutuos „Tank T3“ ir „Tank M3“ modeliai, o taip pat ir „Kospet Tank T3 Ultra“ bei „Tank M3 Ultra“, kuris pasiūlys ilgai lauktą GPS variantą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos – apsilankykite gamintojo puslapyje, kurį rasite paspaudę čia.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

3 komentarų

Saulius

Turiu Raptor kospet. Ekranas susibraižė per kelis mėnesius kaip ir pačio korpuso dažai. Po metų laikrodžio apatinė dalis, kur visokie davikliai sutrūkinėjo ir nustojo matuot pulsą, dar po pusmečio į dalis pasipylė dirželis. Visą tą laiką žingsnius skaičiuodavo kaip jam užeidavo, kada pats sugalvodavo. 30 eu, nu negaila, pabandžiau, bet žiauriai pikta dėl tokios reklamos.

Kiemsargis

Liaudies išmintis byloja - siūloma prekė pigi. Reiškia arba žinok, kad ji niekam tinkama, niekam nereikalinga, niekas jos neima.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas