5 priežastys kodėl Jums atėjo laikas pasikeisti savo išmanųjį telefoną

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2018-05-01
5 priežastys kodėl Jums atėjo laikas pasikeisti savo išmanųjį telefoną
0 Pasidalinimai
323 Peržiūros

Banggood

Išmaniųjų telefoną turime kone kiekvienas iš mūsų, tačiau kaip dažnai jį vertėtų keisti? Tai yra turbūt vienas sudėtingiausių klausimų kiekvienam telefono naudotojui - ar jau tikrai atėjo laikas įsigyti naują įrenginį, o gal vis dar gali pakakti ir senojo? Telefonai.eu šiandien Jums siūlo apžvelgti penkias pagrindinias priežastis, kurios turėtų padėti Jums apsispręsti ar jau tikrai atėjo laikas pasikeisti savo išmanųjį telefoną.

Jis tapo lėtesnis nei žaidimas šachmatais

Jūsų išmanusis telefonas pradėjo veikti ypatingai lėtai, o kiekvienas jo įjungimas ar išjungimas reikalauja nesuskaičiuojamai daug laiko? O galbūt jau sudėtinga tapo ir atsiliepti į skambučius, nes vaizdas ekrane tiesiog nespėja reaguoti į Jūsų prisilietimus? Tai yra pati akivaizdžiausia priežastis dėl ko turėtumėte keisti savo išmanųjį telefoną. Lėtas veikimas, ilgas programėlių krovimo laikas, vėluojantis vaizdas ir panašūs lėtumo požymiai yra patys akivaizdžiausi ženklai, jog Jūsų išmaniajam telefonui išaušo paskutinioji.

Jūsų „Android“ operacinės sistemos versija yra pasenusi

Nors dažnai yra nesureikšminama telefone naudojama „Android“ operacinės sistemos versija, tačiau tai yra išties itin svarbus faktorius. Jeigu Jūsų pasirinktas gamintojas nusprendžia nebeteikti telefonui atnaujinimų - tai taip pat turėtų aiškus ženklas, kad atėjo laikas pasikeisti išmanųjį telefoną. Telefonai su operacinės sistemos atnaujinimais gauna ne tik kažkokias papildomas funkcijas ar naujoves, tačiau ir labai svarbius saugumo atnaujinimus, anksčiau buvusių spragų pataisymus, o kasmet „Android“ platformą pasiekia ir metinis atnaujinimas, kuris iš esmės patobulina pačią sistemą.

Baterija išsikrauna greičiau nei ją įkraunate

Niekam ne paslaptis, jog baterijos turi ribotą įkrovimų kiekį, kurį pasiekus Jūsų baterijos tarnavimo laikas vis trumpėja ir trumpėja. Kuo daugiau naudojatės savo telefonu - tuo greičiau artėja Jūsų telefono baterijos „paskutinioji“. To iš esmės nepavyks išvengti niekam. Jeigu jau pasiekėte etapą, kurio metu Jums telefoną tenka dažniau laikyti prijungtą prie energijos šaltinio nei juo naudotis - tai jau vienas iš ženklų, kad laikas atsinaujinti. Žinoma, kai kuriais atvejais galima tiesiog pasikeisti bateriją.

Jūsų telefone nebeužtenka vietos nuotraukoms ar programoms

Išmaniajame telefone nebetelpa visos Jūsų nuotraukos ir vis dažniau tenka kažką aukoti, jog galėtumėte normaliai naudotis savo telefonu? Tai dar viena iš priežasčių, kuri rodo, jog jau tikrai atėjo laikas atsinaujinti savo įrenginį. Jeigu susiduriate su tokia problema - labai tikėtina, jog Jūsų telefone yra ne daugiau kaip 16 GB vidinės atminties, kas šiai dienai jau yra mažoka. Tokiu atveju Jums dažniau tenka kažką trinti iš telefono nei jame saugoti.

Jūsų užfiksuotas nuotraukos tampa vis niūresnės

Fotografavimas galbūt nėra pats svarbiausias aspektas telefone, tačiau daugumai jis tikrai labai svarbus. Jūsų užfiksuotos akimirkos tampa vis niūresnės, pasigendate geresnės kokybės ar daugiau detalumo? Galbūt tai ženkas, jog Jūsų telefonas jau atgyveno savo geriausias dienas ir atėjo laikas jį pasikeisti. Išmaniųjų telefonų fotografavimo galimybės kasmet milžiniškais tempais juda į priekį, todėl net ir metų senumo telefonas jau gali neprilygti tam ką sugeba naujausi modeliai.

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga