Kokį „iPhone” išmanųjį telefoną pasirinkti šiandien?

Paskelbė:   stahelis | 2018-01-16
Kokį „iPhone” išmanųjį telefoną pasirinkti šiandien?
0 Pasidalinimai
450 Peržiūros
Pasaulyje yra daug nuostabių išmaniųjų telefonų, bet „iPhone” yra vienas populiariausių telefonų Lietuvoje. Labai daug žmonių atiduoda savo pasirinkimą būtent „Apple” telefonams, ir šiandien mano straipsnis bus būtent šiai žmonių grupei, taigi, jeigu planuojate atsinaujinti savo „iPhone” telefoną, aš jums pasistengsiu padėti ir atsakyti, kokį „iPhone” dabar aplamai verta pirkti, priklausomai nuo jūsų biudžeto ir poreikių. Aš tai darysiu kiek kitaip, nei kiti, mano interesuose yra aprašyti kiekvieną „iPhone”, palaikantį naujausią „iOS” versiją ir atsakyti, kokiai žmonių grupei jis yra reikalingas, o gal ir nėra reikalingas išvis. Įrenginiai, kurie nepalaiko naujausią „iOS” yra tiesiog pasenę, ir juos pirkti tikrai prasmės nėra. Jie nėra visiškai mirę, bet, sakykim, jeigu kalbame apie atsinaujinimą, nėra labai taktiška naudoti senukus, leiskime jiems pailsėti, taigi, pradėkime.

„iPhone 5s"

iPhone 5s „iPhone 5s”, pristatytas dar 2013-aisiais, yra ir buvo puikus „Apple” telefonas, parodęs save iš stipriosios pusės ne vienerius metus, bei buvo pirmasis „iPhone” su piršto antspaudo skaitytuvu „Touch ID”, tad labai smagu, kad visi mano sąraše esantys telefonai jau yra su biometriniu užrakinimu, tad bet kurį iš jų nusipirkę būsite pakankamai saugūs dėl savo turinio. Taigi, šiandien „iPhone 5s” yra dar kažkiek aktualus, programėlės bei visa sistema, mano nuostabai, veikia tikrai sklandžiai, tačiau šio telefono šiuo metu pirkti aš nerekomenduoju, kadangi nujaučiu, jog šiemet pristatomą „iOS 12” šis išmanusis jau neišvys. Iš tikrųjų telefonas turi kompaktišką 4 colių ekraną, pakankamai gerą kamerą bei iki šiol nuostabų dizainą, bet šis „iPhone" jau yra pasenęs. Mano vienintelė rekomendacija būtų pirkti šį telefoną vaikui arba paaugliui, kadangi tai jau yra išmanusis, jis tikrai patinka jaunimui ir jis tikrai neištuštins tėvelių kišenę. Taip pat telefonas yra tinkamas ir senjorams, kurie neteikia sau aukštų reikalavimų ir tiesiog nori pašnekėti su anūkais per „FaceTime”. Tik pridursiu, jog iš tikrųjų naujo įrenginio pirkti neapsimoka, šiandien šį modelį geriau įsigyti devėtą bei pasirūpinti dėklu, kadangi išmanusis yra pakankamai trapus.

„iPhone 6 / 6 Plus"

iphone 6 6 plus „iPhone 6” ir „iPhone 6 Plus” buvo pakankamai garsūs išmanieji „Apple” telefonų linijoje, kadangi nustebino pirkėjus visiškai nauju dizainu bei didesniais ekranais, tačiau tai ir yra du žymiausi pokyčiai nuo viršuje paminėto „iPhone 5s”. Mažesnįjį modelį pirkti rekomenduoju tik tuomet, jei jums nepatinka „iPhone 5s” dydis ir / arba dizainas, bet mano didžiausia rekomendacija būtų pasitaupyti ir nusipirkti „iPhone 6s”. Apie jį kiek žemiau, na o „Plus” dydžio gerbėjams siūlyčiau šio modelio net nesvarstyti, kadangi jo „geležis” jau yra pasenusi ir sunkiai susitvarko su aukštesnės rezoliucijos ekranu, tad jis jau tiesiog rodo sunkiai veikiančios sistemos požymius.

„iPhone 6s / 6s Plus"

iphone 6s 6s plus Štai nuo čia jau viskas įdomiau. „iPhone 6s” serija yra, ko gero, mano labiausiai rekomenduojamas, klasikinis „iPhone” šiandien. Tai yra prieinamiausias iš labai gerai veikiančių „Apple” telefonų. Šis modelis turi net šiomis dienomis pakankamai galingą procesorių, kuris iki šiol be jokių kėblumų leidžia telefonui sklandžiai veikti. Taip pat, būtent šis „iPhone” pasižymi tikrai kokybiška kamera, tad šis telefonas tiks ir mobiliesiems fotografams. Papildomai paminėsiu, jog šios serijos išmanusis turi antros kartos „Touch ID” piršto skaitytuvą, kuris yra žymiai greitesnis, bei yra paskutinis „iPhone” su ausinių jungtimi, manau atsiras žmonių, kuriems tai svarbu. „Plus” šio modelio versija taip pat verta investicijos, kadangi ji iki šiol veikia sklandžiai, bei rodo labai gerus akumuliatoriaus rezultatus. Jeigu ieškote idealaus kainos ir kokybės santykio šiandien, būtent šis „iPhone” yra vertingiausias pirkinys.

„iPhone SE"

iPhone SE Šis mažylis turi labai plačią vartotojų auditoriją, ir labai trumpai tariant, „iPhone SE” tai yra „iPhone 6s”, tik mažesniame „iPhone 5s” korpuse. Kaip bebūtų keista, vartotojų, kurie nori būtent tokio dydžio telefono yra labai daug, ir „iPhone SE” yra iki šiol vienas galingiausių ir prieinamiausių mažo dydžio išmaniųjų telefonų. Jis mažas, turi nedidelį ekraną ir jį puikiai galima valdyti viena ranka. Šis telefonas bus dar aktualus bent du metus, todėl norint jį nusipirkti aš jus tik palaikysiu.

„iPhone 7 / 7 Plus"

iphone 7 7 plus „iPhone 7” yra vis dar pakankamai aktualus telefonas, juk jis buvo pristatytas prieš kiek daugiau nei metus. Jis gali pasigirti kiek atnaujintu dizainu, naujai pridėta apsauga nuo vandens, kas be ko, atnaujintu procesoriumi, bei visiškai nauju „Home” mygtuku, kuris tapo virtualus, bei pirmas „iPhone” su „stereo” dinamikais. Taigi, pokyčių nedaug, todėl rinktis „iPhone 7” vietoj „iPhone 6s” aš nematau prasmės. Jeigu jūs sau galite leisti kiek daugiau, siūlyčiau visgi taikytis į „iPhone 8”, kadangi jis yra jau paskutinis, išbaigtas „iPhone” tokiame dizaina. Na, o „Plus” versijos megėjams šį telefoną pirkti rekomenduoju, jeigu mėgstate fotografuoti. Jame atsirado antras kameros modulis, kuris iš tikrųjų patiks daugeliui, nes leidžia fotografuoti su dvigubu priartinimu neprarandant kokybės, bei, žinoma, portreto režimas, į kurį pastarųjų „Plus” modelių megėjai jau įsimylėjo. Taip pat priminsiu, jog šie „iPhone” yra jau be anksčiau minėtos ausinių jungties, tad muzikos megėjai turėtų pasirūpinti belaidėmis ausinėmis, nes kitu atveju standartinės ausinės jungsis prie pakrovimo lizdo.

„iPhone 8 / 8 Plus"

iPhone 8 8 plus Vos prieš kelis mėnesius pristatyti „iPhone”, tad tai yra flagmanai. „iPhone 8” yra labiausiai išbaigta šio dizaino bei dydžio versija. Jame yra šiuo metu sparčiausias mobilusis procesorius rinkoje, labai kokybiška kamera, kurios rezultatai yra matomai geresni už pirmtakus, turi stiklinį galą, ekraną su „TrueTone” technologija, bei atnaujintus „stereo” dinamikus. „iPhone 8”, be abejo, yra greičiausias „iPhone” šiuo metu rinkoje ir vardan savo dydžio, greičio bei komforto puikiai tiks vartotojui, kuris tiesiog nori naujo „iPhone”, veikiančio dar ne vienerius ir net ne dvejus metus. „Plus” serijos megėjai turėtų susimąstyti, kadangi „iPhone 8 Plus” savo kaina jau artėja prie brangiausio šiandien „iPhone X”, ir manau, kad net su solidžiais atnaujinimais, didysis „aštuntuko” brolis nėra vertas jūsų investicijų, ir reikėtų žvelgti būtent į „iPhone X” pusę. Vienintelis pastebėjimas būtų tas, jog „Plus” modelis tai ilgiausiai akumuliatorių laikantis „iPhone” šiandien, tad pakrovėjų priešai šį telefoną tikrai mylės.

„iPhone X"

iPhone X Šiandien „iPhone X” yra karalius ne tik „iPhone” modelių linijoje, bet ir visoje išmaniųjų telefonų rinkoje. Jis diktuoja ateities flagmanų kainas bei funkcijas, todėl labai tikėtina, jog tai bus geidžiamiausias jūsų išmanusis. Tik klausimas, ar jis to vertas? Na, aš jau detaliai aprašiau savo įspūdžius apie „iPhone X” savo mėnesio patirties apžvalgoje, jeigu jūs jos dar neskaitėte, tai jūs mane labai stebinate, pirmyn spauskite čia ir skaitykite, linkiu pasidaryti arbatos, teksto tikrai nemažai. Na, tęsiant temą, „iPhone X” visgi randa minias savo pirkėjų, nors jis ir, mano nuomone, per brangus. Tai yra visiškai naujas „iPhone”, ir ištikimam šių telefonų gerbėjui, būtent tam, kuris atsinaujina kasmet, jau netiks naujas „iPhone 8”, nes treti metai to paties dizaino bei ergonomikos jau nebeužpildo tokių žmonių lūkesčių. Taip, tai naujausias, brangiausias, gražiausias, bei sunkiausiai pasiekiamas „iPhone” šiuo metu, kadangi vis dar, po pustrečio mėnesio pardavimų, jis yra deficitinis. Trumpai tariant, skirtumas nuo vienmečių „iPhone 8” yra akivaizdus, tai visiškai kitokia patirtis. Būtent tam ir rekomenduočiau pirkti šį stebuklą - naujai patirčiai, kadangi tai yra, tarytum, šviežio oro gūsis dabartinėje vienodų „iPhone” linijoje. Taip pat tiks ir tokiems kaip aš, kurie visada norėjo „iPhone 8 Plus” dydžio ekrano mažesniojo „iPhone 8” korpuse, kadangi iš esmės taip ir yra. Taip pat, šis telefonas yra labai trapus, tad jeigu jūsų išmaniojo naudojimo istorijoje yra ne vienas numetimas, siūlyčiau kiek abejingiau žiūrėti į šį pirkinį. „iPhone X“ kainą visada galite pasitikrinti kaina24.lt portale. Dėkoju jums už jūsų dėmesį, tikiuosi šis patarimas jums padės apsispręsti, kokio „iPhone” norite. Jeigu patiko mūsų straipsnis, siūlome užsukti į mūsų „Facebook” puslapį ir paspausti „Patinka” ir tuomet nepraleisite naujienų, apžvalgų bei nuomonių išmaniųjų telefonų pasaulyje. Linkiu jums geros dienos bei patvarių išmaniųjų bei primenu, jog straipsnio pasidalinimas pridės 10% prie jūsų baterijos. Iki malonaus!

Parašyti komentarą