„Huawei“ ketina pristatyti naują planšetę, aiškėja pagrindinės „MediaPad“ savybės

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-13
„Huawei“ ketina pristatyti naują planšetę, aiškėja pagrindinės „MediaPad“ savybės
0 Pasidalinimai
176 Peržiūros

Kinijos milžinė „Huawei“ kuria ne tik išmaniuosius telefonus, nešiojamus kompiuterius, tačiau ir planšetinius kompiuterius. Pastaruoju metu internete pasirodo vis daugiau informacijos apie naująją „MatePad T“ planšetę, o dabar aiškėja, kad bus pristatytas ir dar vienas modelis.

Vienoje Kinijos parduotuvėje buvo pastebėta „Huawei MatePad“ planšetės reklaminis plakatas, kuris atskleidžia, jog tai turėtų būti aukštos klasės įrenginys. Visų pirma, šis produktas turės 2K raiškos ekraną, o jo įstrižainė turėtų būti 10,4 colių.

Kaip galime matyti iš nuotraukos, nugarėlėje gamintojas ketina įmontuoti kamerą su LED blykste. Iš anksčiau pasirodžiusios informacijos žinome, kad pastaroji kamera turėtų išsiskirti 8 MP raiškos vaizdo jutikliu. Priekinėje planšetės dalyje „Huawei“ ketina įmontuoti ir dar vieną kamerą, kuri bus skirta asmenukėms bei taip pat naudos 8 MP raiškos vaizdo jutiklį.

Nesunku pastebėti ir tai, jog „Huawei MatePad“ apatinėje briaunoje turės USB-C įkrovimo lizdą, o taip pat palaikys ir „M-Pen styles“ galimybę, kas leis naudotis planšete su specialiu pieštuku. Tikėtina, jog šis įrenginys bus prieinamas dviejų skirtingų spalvų – baltos arba pilkos. Reklaminis plakatas atskleidžia ir daugiau svarbios informacijos.

„Huawei MatePad“ turėtų veikti su „Kirin 810“ procesoriumi bei galimai turės du galimus modelius – vienas su SIM kortelių palaikymu ir kitas be. Variantas su SIM kortelėmis turės 4 GB arba 6 GB operatyviosios (RAM) bei atitinkamai 64 GB arba 128 GB vidinės atminties. Tuo tarpu „Wi-Fi“ modelis turės 4 GB RAM bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės atminties.

Kol kas nėra žinoma kada Kinijos milžinė ketina pristatyti šią planšetę ir kokiose rinkose ji bus prieinama, tačiau daugėjantis informacijos kiekis apie „MediaPad“ rodo, kad laukti liko visai nebe daug.


Parašyti komentarą