„Traxxas“ atnaujina du populiarius RC modelius: oficialiai pristatyti atnaujinti „Rustler 4X4 VXL“ ir „Stampede 4X4 VXL“ variantai, kurie pasiūlys dar daugiau patvarumo

Lukas Snarskis

2024-04-06, 16:35

0 komentarų

„Traxxas“ prekinis ženklas yra puikiai žinomas daugeliui RC entuziastų, kurie yra linkę rinktis jau paruoštus modelius. Amerikiečių kompanijos produktai išsiskiria savo greičiu ir tuo, kad juos įsigijus jums nieko papildomai daryti nereikia – imate ir važiuojate.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Traxxas“ atnaujina du populiarius RC modelius: oficialiai pristatyti atnaujinti „Rustler 4X4 VXL“ ir „Stampede 4X4 VXL“ variantai, kurie pasiūlys dar daugiau patvarumo

JAV bendrovė dar visai neseniai pristatė naująjį „Spartan SR“ radijo bangomis valdomą laivą, apie kurį skaityti galite paspaudę čia. „Traxxas“ taip pat pristatė atnaujintą „X-Maxx“ modelio versiją, o dabar atnaujina ir dar du populiarius RC modelius.

„Traxxas“ praneša apie atnaujintus „Rustler 4X4 VXL“ ir „Stampede 4X4 VXL“ radijo bangomis valdomų automobilių modelius, kurie pasiūlys „Extreme HD“ transmisiją ir išorinės pakabos komponentus. Tai reiškia, jog naujieji modeliai bus aprūpinti dar tvirtesnėmis dalimis, kas padidins jų atsparumą įvairiems smūgiams.

Pranešama, jog atnaujinti „Rustler 4X4 VXL“ ir „Stampede 4X4 VXL“ RC modeliai turės atnaujintas dizaino opcijas bei platesnį spalvų pasirinkimą. „Traxxas“ taip pat patobulino šių modelių posūkio ir vairo blokus, kurie galės atlaikyti didesnes apkrovas, o taip pat panaudojo naujas galines stebules.

„Traxxas Rustler 4X4 VXL“ ir „Stampede 4X4 VXL“ naudos didesnius ir sandarius guolius, o taip pat ir „Traxxas“ sukurtą žemo svorio centro važiuoklę. Verta paminėti, jog naujieji RC modelių kėbulai bus tvirtinami be anksčiau naudoti klipsų.

Atnaujintas „Traxxas Stampede 4X4 VXL“ variantas taip pat naudos 540XL sukimo momento variklį ir sukimo momentą keičiančią centrinę pavarą. Šis atnaujintas modelis kainuos maždaug 395 eurus, o naujasis „Rustler 4X4 VXL“ variantas bus parduodamas už maždaug 368 eurus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas