Kas gi tas paslaptingas „Google Sabrina”? Kainuos $49,99, atskleista daugiau informacijos

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-13
Kas gi tas paslaptingas „Google Sabrina”? Kainuos $49,99, atskleista daugiau informacijos
0 Pasidalinimai
1654 Peržiūros

Šių metų pradžioje internete pasklido gandai, kad „Google” kuria paslaptingą prietaisą, kodiniu pavadinimu „Sabrina”. Vėliau buvo patikslinta, kad šis produktas greičiausiai bus susijęs su kompanijos planuojamu „Android TV” pervadinimu į „Google TV”. Naujausias panešimas atskleidžia šiek tiek daugiau detalių apie naująjį „Google” gaminį.

Artem Russakovskii iš „Android Police” „Twitter” tinkle pasidalino žinute, jog „Google Sabrina” greičiausiai parduotuvių lentynas pasieks pavadinimu „Google Chromecast with Google TV”. Kitaip tariant, šis paslaptingas įrenginys tebus naujos kartos „Chromecast”.

„Google Chromecast” yra nedidelis priedėlis, kuris HDMI jungtimi jungiamas prie televizoriaus ir suteikia jam išmanių savybių. Pavyzdžiui, vienu mygtuko paspaudimu galima mobiliajame įrenginyje nusiųsti matomą vaizdą į televizorių, patogiai žiūrėti „YouTube” ar „Netflix”, o turint žaidimų pultą - netgi žaisti debesijos žaidimus, naudojant „Google Stadia” platformą. „Chromecast” įrenginiai pasirodė dar 2013 metais, o kol kas naujausia trečioji jų karta debiutavo 2018 metais.

Ne vienas šaltinis taip pat minėjo, jog „Google” svarstė atsisakyti „Chromecast” prekinio ženklo ir suteikti jam kompanijos valdomos išmaniųjų namų prietaisų serijos „Nest” pavadinimą, tačiau šios minties buvo atsisakyta, kadangi „Chromecast” vardas vartotojų yra labai gerai žinomas ir siejamas su pigiausiu išmaniosios televizijos sprendimu.

Šaltinis taip pat atskleidė, jog naujasis „Google Chromecast with Google TV” jau yra vieno JAV mažmeninės prekybos lyderių „Target” kataloge, o jo kaina, kaip ir pirmtakų yra itin patraukli - siekia vos $49.99. Produktas šiemet bus siūlomas net kelių spalvų - „Rocky Candy”, „Summer Melon” ir „Summer Blue”.

Iš techninių specifikacijų galima paminėti, jog kodiniu „Sabrina” pavadinimu žymimas įrenginys gebės transliuoti vaizdą 4K raiška 60 kadrų per sekundę kokybe, palaikys HDR10, HLG ir „Dolby Vision” standartus. Veikimo sparta rūpinsis pagal 12nm technologiją pagamintas „ Amlogic S905X2” procesorius ir 2GB RAM.

Naujasis „Chromecast” pasižymės atnaujinta „Broadcom BCM43569” Bluetooth ir Wi-Fi mikroschema, kas garantuos didesnius greičius ir mažesnį vėlinimą. Pakuotėje bus pridedamas ir Bluetooth ryšį naudojantis pultelis, kuriame bus „Netflix” ir „YouTube” dedikuoti mygtukai.

Numatoma prekybos pradžios data kol kas nėra žinoma, bet produktas rinkoje turėtų pasirodyti per artimiausias kelias savaites.


Parašyti komentarą