Debesijos paslaugų konsultavimo kompanija „Devoteam“ atidarė biurą Kaune: darbas su technologijų lyderėmis ir rinkoje geidžiamais specialistais

Pranešimas spaudai

2023-04-03, 09:50

0 komentarų

Viena didžiausių debesijos technologijų bendrovių „Devoteam“, Kaune atidariusi naują biurą, tęsia plėtrą Lietuvoje. Auganti miesto technologijų pramonės galia ir bendradarbiavimas su vietine IT bendruomene, atstovų nuomone, leis regione toliau išlikti debesijos paslaugų lyderiais.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Debesijos paslaugų konsultavimo kompanija „Devoteam“ atidarė biurą Kaune: darbas su technologijų lyderėmis ir rinkoje geidžiamais specialistais

Prancūziško kapitalo įmonė, tarp kurios partnerių – „Google“, „Microsoft“ bei „AWS“ – teigia Kaune auginanti ir investuojanti į debesijos technologijų kompetencijų srities specialistus.

Telkiama įmonės komanda Kaune prisijungs prie kolegų Vilniuje, o globaliu mastu – daugiau nei 10 tūkst. darbuotojų tinklo dvidešimt penkiose šalyse. „Devoteam Lietuva“ vadovas Darius Janulevičius pažymi, jog sprendimas įsikurti šalia universitetų, kur ruošiami aukšto lygio specialistai nebuvo atsitiktinumas.

„Šis strateginis žingsnis leis teisinga linkme toliau kreipti Kauno technologijų ir inovacijų augimą. Bendradarbiaudami su Kauno technologijos universitetu, rengsime pasaulinio lygio debesijos paslaugų specialistus ir stiprinsime jau esamų kompetencijas. Neabejoju, jog šis miestas svariai prisidės prie „Devoteam“ sėkmės, todėl matome tolesnės plėtros Lietuvoje galimybių“, – tikisi „Devoteam Lietuva“ vadovas.

Pasak D. Janulevičiaus, rekordinės pernykštės „Devoteam“ grupės pajamos – 1 mlrd. eurų – įrodo bendrovės lyderystę debesijos paslaugų srityje ir įsipareigojimą klientams teikti išmaniausius sprendimus. Neseniai darbus pradėjusi Vilniuje, įmonė džiaugiasi galėdama šią patirtį perkelti ir į savo naująjį biurą Kaune.

„Mūsų siekis – toliau plėtoti paslaugų centrą Lietuvoje, jog „Devoteam“ klientams būtų teikiami tik aukščiausios kokybės sprendimai. Lietuvoje dirba talentingi, technologijų srityje gabūs žmonės, kurių dėka „Devoteam Lietuva“ paslaugos rinkoje yra unikalios“, – pridūrė vadovas.

Tarp partnerių – didieji technologijų gigantai

Įgyvendindama savo strategiją, „Devoteam“ bendradarbiauja su didžiosiomis technologijų gigantėmis, įskaitant „Google Cloud“, „Microsoft Azure“, bei „AWS“. „Devoteam Lietuva“ vadovas tikisi šios partnerystės dėka Kaune dirbsiantiems IT specialistams pasiūlyti pasaulinio lygio darbo patirtį.

„Devoteam“ yra debesijos technologijų tiekėjų „Microsoft Azure“, „Google“, „AWS“ EMEA (Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos) regione partneris numeris vienas. Antra – Kaune tikrai netrūksta esamų ir ruošiamų aukštos klasės IT specialistų. Sujungus jėgas bendriems tikslams, ši partnerystė turėtų atverti naujus horizontus prisijungsiantiems darbuotojams bei visai įmonei“, – sako D. Janulevičius.

Anot „Devoteam Lietuva“ vadovo, debesijos technologijos keičia įmonių veiklos principus ir tampa vis populiaresnės tarp įvairaus dydžio verslų.

„Esame įmonė, kurios pagrindinis fokusas – inovatyvumas. Būdama pirmaujanti debesijos technologijų bendrovė, „Devoteam“ bendradarbiauja su didžiausiais vardais technologijų srityje, todėl savo klientams siūlome tik kruopščiai paruoštus sprendimus. Atidarę naują biurą Kaune, ruošime pasaulinio lygio debesijos paslaugų specialistus, taip dar labiau stiprindami savo pozicijas Lietuvos rinkoje ir skatindami klientų bazės bei verslo augimą“, – pabrėžia D. Janulevičius.

Kaunas suviliojo talentais

Elijus Čivilis, „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius teigia, jog dėl gerai išvystytos infrastruktūros bei talentų gausos Kaunas vis labiau tampa palankia vieta užsienio investicijoms.

„Devoteam“ Kauną pasirinko strategiškai svarbiam vaidmeniui, kaip pagrindinį kompanijos debesijos paslaugų centrą, bendradarbiausiantį su didžiausiomis debesijos technologijų lyderėmis. Dėl išplėtotos infrastruktūros ir reikalingiausių talentų pasiūlos Kaunas vis labiau iškyla kaip palanki lokacija užsienio investicijoms tiek į IRT (informacines ir ryšių technologijas), tiek į verslo paslaugas. „Devoteam“ atvejis patvirtina, kad Kaunas tarptautinėms įmonėms gali pasiūlyti palankią verslo aplinką kompleksiškų sprendimų įgyvendinimui“, – sako „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius.

„Devoteam Lietuva“ biuras Kaune daugiausia dėmesio skirs debesijos valdomų paslaugų teikimui ir nuolatiniam inovacijų diegimui. Įmonė, klientams taikydama pažangius IT veiklos modelius, padeda siekti automatizavimo, sklandžių kasdienių operacijų bei kitų verslui svarbių užduočių.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas