„Huawei“ fiksuoja neįtikėtinus rezultatus: naujoji operacinės sistemos versija sulaukia didžiulio populiarumo, pasiekta simbolinė riba

Kinijos technologijų milžinė „Huawei“ pastaruosius metus susiduria su įvairiausiais sunkumais. Bendrovė jau kuris laikas plėtoja savo kuriamą operacinę sistemą, o neseniai buvo surengtas ir naujos versijos pristatymas.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Huawei“ fiksuoja neįtikėtinus rezultatus: naujoji operacinės sistemos versija sulaukia didžiulio populiarumo, pasiekta simbolinė riba

„Huawei“ dar visai neseniai pristatė naująją „HarmonyOS 4“ operacinės sistemos versiją, kuri naudojama išmaniuose telefonuose, televizoriuose ar net automobiliuose. Tačiau tai dar ne viskas. Kinijos milžinė užfiksavo naują pasiekimą.

Kompanijos atstovai paskelbė, jog naujoji operacinės sistemos versija jau naudojama 100 mln. įrenginių. Į šį skaičių patenka ir naujai įsigyti „Huawei“ produktai ir tie, kurie sulaukė „HarmonyOS 4“ atnaujinimo. Verta paminėti ir tai, jog šis pasiekimas užfiksuotas vos per 87 dienas.

Naujoji „HarmonyOS 4“ operacinės sistemos versija šiuo metu yra palaikoma 69 bendrovės išmaniuose telefonuose, planšetėse bei išmaniuose televizoriuose. Tiesa, daugelis įrenginių yra prieinami Kinijos rinkoje. Europoje su šia platformos versija yra parduodamas tik „Watch GT 4“ laikrodis.

Priminsime, jog „Huawei“ atstovai neseniai pademonstravo naująją „HarmonyOS 4“ operacinės sistemos versiją, kuri iš esmės pakeis vizualinį dizainą su naujomis išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų laikrodžių suasmeninimo galimybėmis.

„HarmonyOS“ ekosistema dabar palaiko daugiau nei 700 milijonų įrenginių visame pasaulyje įvairiuose sektoriuose – nuo išmaniųjų telefonų iki televizorių ir automobilių.

Pradedant nuo pagrindinio ekrano, „Huawei“ suteikia galimybę keisti sistemos šriftus, spalvas, laikrodžio ir valdiklių stilius su keliais deriniais ir personalizavimo parinktimis. Naudotojai taip pat gali nustatyti jaustukų fono paveikslėlius ir pagrindinius ekranus pasirinkdami mėgstamus jaustukus.

„Huawei“ taip pat atnaujina jaustukų paketą su animacinėmis parinktimis. „Panorama Weather“ suteikia galimybę užrakinimo ekrane nustatyti dienos prognozę ir realiuoju laiku atnaujinti orų pokyčius.

Pranešimų centras taip pat sulaukė kapitalinio remonto su galimybe padalinti gaunamus įspėjimus pagal jūsų pageidavimus. Vartotojai taip pat gali prisegti pageidaujamus programėlių pranešimus ir su jais sąveikauti tiesiogiai pranešimų centre, neatidarius programos.

„Live Window“ yra „Apple“ dinaminės salos versija iš „Huawei“. Palaikomos programėlės rodys įspėjimus ir pranešimus realiuoju laiku piliulės formos piktogramoje įrenginio kampe, o langą galima išplėsti vienu bakstelėjimu, kad galėtumėte sąveikauti su programėle.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas