IKEA ragina reaguoti kiekvieną apsiperkantį šioje parduotuvėje: vienas parduodamų produktų gali sukelti pavojų, pirkėjai raginami jį grąžinti nedelsiant

IKEA ragina visus, įsigijusius tamsiai pilkos spalvos 40 W USB įkroviklių ÅSKSTORM (prekės kodas 504.611.93), jų nebenaudoti ir kreiptis į IKEA dėl pinigų grąžinimo, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
IKEA ragina reaguoti kiekvieną apsiperkantį šioje parduotuvėje: vienas parduodamų produktų gali sukelti pavojų, pirkėjai raginami jį grąžinti nedelsiant

„Kurdama ir vystydama gaminius, IKEA taiko griežtą rizikos vertinimo ir testavimo programą, kurios tikslas – užtikrinti, kad gaminiai, kuriais prekiaujama, atitiktų visus rinkose galiojančius įstatymus ir standartus.

Nepaisant šių pastangų, pastebėjome, jog po ilgesnio naudojimo tamsiai pilkos spalvos 40 W USB įkroviklio ÅSKSTORM laidas, apvyniojus aplink įkroviklį arba sulenkus pirmyn ir atgal, gali būti pažeistas arba sulūžti. Pažeistas laidas gali sukelti šiluminius nudegimus ir elektros smūgį. Dėl šios priežasties tamsiai pilkos spalvos 40 W USB įkrovikliai ÅSKSTORM išimami iš prekybos“, – nurodoma pranešime.

Tamsiai pilkos spalvos 40 W USB įkroviklį ÅSKSTORM galima atpažinti pagal modelio numerį ICPSW5–40–1, nurodytą kitoje USB įkroviklio pusėje esančioje etiketėje.

Kviečiama pirkėjus grąžinti turimus šio modelio įkroviklius į bet kurią prekybos vietą IKEA ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Pirkimo kvitas nereikalingas.

Bendrovė atsiprašo už sukeltus nepatogumus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas